Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig tart a gyász?

Meddig tart a gyász?

Figyelt kérdés

Volt párom meghalt..1,5évet töltöttünk együtt együtt élve.

Mikor normális másik kapcsolatba belekezdeni?



2021. szept. 9. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor te készen állsz rá. Itt nincs olyan, hogy mikor "normális" belekezdeni egy új kapcsolatba. Van aki már pár hónap után képes rá és van, akinek több év kell hozzá. (A környezeted véleménye ne érdekeljen. A te döntésed, te tudod, hogy mikor állsz rá készen.)
2021. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Kb fél év normális, ha lényegesen hosszabban tart a gyászreakció, érdemes terápiával kezelni, a nagyobb bajok elkerülése érdekében.
2021. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 hónap telt elt. Van hogy ugy erzem jo lenne ha lenne valaki mellettem ...csak azt sem akarom hogy aztan megbánjam vagy az illetö ugy fogja fel hogy potlék.vagy van bármi hatása ennek a párkeresésben ...
2021. szept. 9. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

De nincs ilyen időkorlát, ezt neked kell érezni, hogy készen állsz-e egy új kapcsolatra.

Ha meg azt dobod be az első randin, hogy 3 hónapja halt meg a párom, az instant bukta.

Ezt rá értek akkor megbeszélni, mikor már úgy döntöttetek, hogy érdeklitek egymást.

2021. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
91%

Részvétem!

Akkor fogja felfogni egy új partner úgy, hogy pótlék, ha még nem vagy túl rajta, ez csak te tudod, érezni fogod, ha készen állsz rá. 3 hónap nem sok idő, sőt az sem gond, ha több fél évnél. Inkább az a kérdés, hogy milyen ennek a mélysége. Ez borzasztóan nehéz, de azért el kell fogadni, ami nem azt jelenti, hogy el kell felejteni, hanem élni kell tovább.

2021. szept. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!