Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire jó az antidepresszáns?

Mire jó az antidepresszáns?

Figyelt kérdés

Szorongás,csak a negatív dolgok észrevétele és negatív gondolkodás,lehangoltság,stb...

Szóval a fentebb említett dolgokra is jó?Én pl sokszor elég negatívan látok mindent sőt már az ivódott belém már előre el is dőlt a sorsom a fejemben,hogy csak is szar lehet,meg szoktam mikor min szorongani meg annyi szarság van már bennem,hogy néha csak úgy kirobban belőlem a düh és akkor nem gondolkodok csúnyát is mondok meg valamin le kell olyankor vezetnem a feszültségemet meg sok az elkeseredés is bennem.Jó néha néha van jó kedvem vagy tudok nevetni vagy mosolyogni de nem az az általános mindig bánt valami és szenvedek.



2021. szept. 11. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, részben. De keress fel egy pszichiátert, és egy terapeutát. Ő eldönti.
2021. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ezeken át tud segíteni, de egy terápiával együtt. Önmagában csak függővé válsz tőle, és nem oldódik meg a helyzeted.
2021. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Senior Séf ***** válasza:
34%
Inkább a bélflórádat tedd rendbe.
2021. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2/


Terápiát úgy érted ,hogy pszichológushoz járás is?

2021. szept. 11. 18:48
 5/7 A kérdező kommentje:

3/


Mert mibaja a bélflórámnak?

2021. szept. 11. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen de ha felkeresel egy pszichiátert vele beszéld meg, ne így látatlanba anonim oldalon.
2021. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A pszichiáterrel én három havonta találkozok öt percre, de pszichológushoz nem járok, mert a szüleim szerint csak pénzkidobás. Tehát akkor ezért nem segít semmit az antidepresszáns, sőt, csak még rosszabb?
2021. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!