Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rajtad segített a pszichiáter...

Rajtad segített a pszichiáter és a gyógyszerek?

Figyelt kérdés
Nem mennék bele a helyzetem részleteibe, de a lényeg, hogy régóta nagyon komoly apátiában élek és lehet, hogy ebből egyedül már nem fogok felállni. Bezártam magam a négy fal közé és azt hiszem beszűkültem ahhoz, hogy magamtól kitörjek. Sokáig szóba nem jöhetett, hogy pszichiáterhez menjek, gyógyszereket szedjek. Mélyen hittem, hogy nekem ebből egyedül kell felállnom. Még lehet most is ezt gondolom. Azoknak a tapasztalata érdekel, akik hozzám hasonlóan ágáltak ellene, de végül nagy nehezen elmentek szakemberhez. Segített, hogy diagnosztizáltak és gyógyszert kaptatok rá? Segített túllendülni a mélyponton? Megérte elmenni? Vagy megbántátok? Bárkinek a tapasztalata érdekel diagnózistól függetlenül.

2021. szept. 7. 01:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ismerősi körben volt ilyen ember, és igen, rajta segítettek a szakember meg a gyógyszer. Ha már te is erre gondolsz, hogy el kéne menned, akkor tedd meg. Ez már komoly jel.
2021. szept. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyógyszer és a heti rendszerességű pszichoterápia segít. Önmagában nálam egyik sem lett volna elég.
2021. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Pszichiater csak gyogyszerrel tom es a gyogyszerek semmit nem ernek. Engem csak meg jobban tonkretettek. Pszichoterapia, pszichologus, en ezt tudom ajanlani.
2021. szept. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem megmentett a gyógyszer és teljes életet élek azóta. Minden káros szenvedélyemet leraktam mert olyan mintha kaptam volna egy másik lehetőséget az élettől.
2021. szept. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
3-as vagyok, kosz hogy lehuztatok. Remenytelen allapotbol meggyogyultam es gyogyszerek nelkul. Olvassatok utana a bumerán hatasnak es ugy szedjetek a sok szart. Nem az en szervezetem, tomjetek magatokat amivel akarjatok, velem vegigszedettek mindent es eleg volt.
2021. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

*bumerang

Konnyebb betolni a gyogyszereket ugye? En is ilyen voltam :D Konnyebb egy rakas szart szedni mint az embernek az eleten valtoztatni. Majd megfizetitek az arat utolag. Sok sikert

2021. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!