Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha szociális fóbiam van sosem...

Ha szociális fóbiam van sosem lesz pasim sem?

Figyelt kérdés

Barátnőim nincsenek sosem voltak.

Suliban mindig próbáltak velem barátkozni de nem lehetett mert nem beszéltem velük csak pár szót, nem tudom miért.

1 padtársam volt általánosban vele még el tudtam hulyeskedni szünetekben de úgy magamról sosem beszéltem.

De neha már érzem hogy szeretnék egy pasit meg majd később 1 gyereket. Aztán eszembe jut hogy nekem úgysem lesz és szomorú leszek.

Sulit már ki jártam de még nem dolgozok. Nem nagyon járok most sehova sem.

19 éves vagyok


2021. szept. 11. 21:33
 1/9 Only a man ***** válasza:

Valahol el kell kezdeni, mert meg kell tanulni dolgokat, különben naiv leszel és könnyen kihasználható. 19 évesen semmiről nem vagy még lemaradva. Van aki 30 évesen is egyedül van, és még barátnője se, barátja se volt. Bár nők terén szerintem ez ritkább.

Kezdj el kockulni internetes online játékokkal, mmorpg-kel, és ismerkedj ott akár magyarok között.

2021. szept. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem akarsz inkább meggyógyulni?
2021. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Játszottam online játékokat de én nem akarok neten ismerkedni. Nem leszek naiv és könnyen kihasznalható.

Szerintem anyukám tehet erről hogy ilyen vagyok. Kiskoromban soha sehova nem vitt engem csak itthon voltunk mindig kettesben. Ezért ezt szoktam meg hogy csak egyedül vagyok. Amúgy ő is ilyen nincsenek barátai.

2021. szept. 11. 22:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Még emlékszem hogy mennyire sírtam oviban hogy én nem akarok gyerekek között lenni.
2021. szept. 11. 22:08
 5/9 Only a man ***** válasza:
50%
Mi bajod van a netes ismerkedéssel? Sokan jöttek ott össze. Basszus, megismersz valakit, beszélgettek, találkoztok, onnantól már nem online a többi része. Én is online ismertem meg a barátnőmet, 7. hónapja vagyunk együtt a mai nappal pont. :)
2021. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Anyukám nem engedne el itthonról ha megmondanam hogy netes emberrel akarok találkozni és muszáj lennék neki elmondani hova megyek. Ő sem dolgozik egésznap itthon ül -.-

Meg pont most volt egy ilyen hogy az egyik ismerőse netes emberrel találkozott és jól átb@szta.

2021. szept. 11. 22:22
 7/9 Only a man ***** válasza:
50%

Hány éves vagy? Ha felnőtt vagy, nem tilthatja meg. Azért mert előfordulnak ilyenek, hogy átverik az embert, élőben megismert ember is eljátszhatja neked ügyesen, hogy normális, aztán össze jöttök, és vagy kihasznál, vagy kiderül, hogy erőszakos ember.

Nézd, én tippet adtam. Akik általában játszanak, pl mmorpg-vel, azok tök normálisak szoktak lenni, legtöbbjük otthon ülős mint te.

De te csak a kifogást keresed.

2021. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Only a man ***** válasza:
Élőben sokkal nehezebb ismerkedni. Nem jársz emberek közé, nem is szeretsz annyira köztük lenni, akkor alapból nehéz lenne élőbe ismerkedned.
2021. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Kezdj el dolgozni az önismereteden, probáld megérteni az emberek viselkedését. Én is szociális fóbiás vagyok, és erről évekig nem is tudtam. Itt a válaszadók pontosan tükrözik azt, hogy minket nem értenek meg, és ha akarnak, se tudnak, mert ez egy teljesen más világ. Na most gondolj bele, én úgy éltem évekig, hogy azt hittem másokkal nem teremteni kapcsolatot normális. Aztán jött valaki az életembe, aki által kezdtem megismerni önmagam, és ez segített abban is, hogy kezdtem beilleszkedni az emberek közé. Szóval a lényeg, hogy ismerd meg önmagad, a környezetedet, és tudd, hogy mire van szükséged. Akkor majd be fogod vonzani a hasonló célokat kereső embereket, és ne aggódj, biztosan lesz köztük egy pasi is. A többieknek meg csak úgy megjegyzem, hogy az ismerkedés nálunk nem parancsszóra működik. Ez olyan, mintha egy vaktól azt kérnétek, hogy mondja meg, milyen színű ruha van rajtatok, vagy egy bénától, hogy járjon.
2021. okt. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!