Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elektív mutizmusom, kényszerbe...

Elektív mutizmusom, kényszerbetegségem, súlyos depresszióm, szociális fóbiám és Asperger-szindrómám is van. Van még valaki a világon, akinek ennyi pszichiátriai betegsége van, vagy én vagyok a legőrültebb a világon?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Szia nincs de valszeg van ADHD-m. súlyos depresszióm, szociális fóbiám nekem is volt. Terápiára kellett járnom. Azokon lehet hogy tudnak segíteni.

Illetve hallottam valamennyit a szelektív mutizmusról. Az inkább tűnt valamilyen pszichológiai gátnak amit szintén kilehet kezeltetni.

Az ASD az sajnos marad de még így is teljes ember vagy ezt tudnod kell.

Sokkal jobb mintha alacsonyan funkcionálnál.

2021. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bipoláris zavarom és Asperger-szindrómám is van, illetve volt már pszichózisom is. Diagnosztizáltak már evészavarral és emocionális zavarral is, de ezek a diagnózisok még nem biztosak. Nem vagyok képes elfogadni azt a gondolatot, hogy belőlem nem lesz normális ember soha.
2021. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Engem is diagnosztizáltak nem-orgatnikus pszichózissal és különösen súlyos kognitív torzítással is, amik úgy tapasztalom, hogy még mindig megvannak, csak már nem szokták írni az orvosi papíromra, lehet, hogy azért, mert akkor még nem diagnosztizáltak Asperger-szindrómával, aminek tulajdoníthatóak ezek...
2021. szept. 25. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!