Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha jó pszichológust szeretnék,...

Ha jó pszichológust szeretnék, hol kezdjem a keresést?

Figyelt kérdés

Autista-gyanús vagyok, nagyon sok dolgot szeretnék feldolgozni ezzel kapcsolatban, továbbá közeli családtag rákbetegségét, ápolását sem sikerült feldolgoznom illetve azt, hogy nem volt fiatal felnőttkorom, mert végigtanultam...


Sajnos nincs rá havi 40 ezer forintom, a TB-stől meg félek.

Azért kb 10-30 ezer forintot szerintem ki tudnék adni havonta.


Pszichológus kellene és lehetőleg ne legyen vallásos.


Jelenleg nem lényeg az autizmus diagnosztizálása.


2021. szept. 12. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Online. így keress rá: lakóhely+pszichológus
2021. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1


Jó, nekem személyes tapasztalatok kellenek, de azért kösz a gyakoris színvonalú semmit.

2021. szept. 12. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Már nem azért de ő csak próbált segíteni neked, nem kell ezt elkezdeni. Egyébként erdélyben élek így nem tudok segíteni. Ha itt lennél az enyémet tudnám ajánlani
2021. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Figyelj ne nekem keljen már szádba rágni. Rákeresel ahogy mondtam választasz egyet és megnézed hogy milyen értékelései vannak. Vagy azt kérdezed meg. Ennyi információval seggemet se tudom kitörölni. Ne legyél már analfabéta azt se tudom ki vagy mi vagy hol vagy.
2021. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
B... Sszátok meg ezt a rosszindulatot.
2021. szept. 12. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Az van hogy segíteni próbált az első de te nagyon kedves módon válaszoltál rá. Mit gondolsz te lehetsz paraszt de el várod tőlünk hogy kedvesek legyünk?
2021. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Kedves kérdező, először is gratulálok ehhez a tahó stílushoz...

Másodszor, úgy kell pszichológust keresni, ahogy az első válaszoló leírta. Beírod a neten, hogy milyen környéken keresel klinikai szakpszichológust vagy pszichoterapeutát. Utána pedig megnézed az értékeléseket. Kiválasztasz egy szakembert, akihez elmész, és ott kiderül, hogy szimpatikus-e vagy nem. Semmi sem helyettesíti a személyes tapasztalatot, mivel ami az egyik embernek bejött, az nem jelenti azt, hogy neked is jó lesz. Lehet az adott pszichológus nagy tudású szakember, de kölcsönös szimpátia és bizalom nélkül a terápia semmit sem ér...

A pénzügyi kereteddel nem igazán mész sokra. A pszichológusok általában heti egyszeri vagy két hetenkénti találkozást kérnek. Ennél ritkábban nem is érdemes menni, és többen nem is vállalnának el, mivel kell a rendszeresség. Egy alkalom általában 10-15.000 Ft körül van.

2021. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Google.
2021. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologuskereső, ott vannak masoktol ertekelesek
2021. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!