Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszans melle xanax?

Antidepresszans melle xanax?

Figyelt kérdés

Antidepresszans melle szedhetek xanaxot?


Eleg eros mellekhatasok jelentkeznek most igy az elejen es szeretnem ha ez csokkene.

Igaz az hogy melle lehet szedni xanaxot, hogy elnyomjuk ezt?


Köszönöm


2021. szept. 13. 08:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Lehet mellé szedni. Az "antidepi" elég gyerekes. Inkább ne szedd a xanaxot xD
2021. szept. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Na azért nem kell ám bezombulni meg "leszadált toprongynak" lenni a xanaxtól. :D 120 kiló vagyok, már a kezdetektöl emelt adagban szedem, mert a 0.5 nekem maximum fogtömésnek lett volna jó. Jó ideje 3*1.5mg-ot szedek, nem vagyok se leszedált, se zombi, se álmos, csak normális emberként működök tőle és elveszi a szorongásom. Alváshoz soha nem szedtem, egyrészt nem altató, másrészt én szerencsére enélkül is jól alszom.
2021. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Az hogy szerinted gyerekes az a te problemad, engem kulonosen nem hat meg.



Es nem az volt a kerdes, hogy inkabb szedjem vagy ne, hanem hogy egyaltalan lehet e, nem ütközik a 2 egymassal, nem lep e kolcsonhatasba?

2021. szept. 13. 22:02
 14/22 anonim ***** válasza:
5ös vagyok és az utolsó. Lehet, én is antidepresszáns mellé szedem, ilyen adagban ahogy írtam és a pszichiáterem írja ki. Ennél többet már tényleg nem tudok írni, maximum még beszkennelhetem az ambuláns lapomat amin ez fel van tüntetve. :D
2021. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

En kesltsegtelenul elhiszem neked.


En most ugy csinalom hogy reggel egy fel Escitil (5 mg) 2 hetig, reggel es delutan egy fel xanax (0.25mg) es ejszakara egy 0.25 mg xanax.


Eddig jo :)

2021. szept. 13. 22:33
 16/22 anonim ***** válasza:
Na tessék, még az is kiderült, hogy ugyan azt az antidepresszánst szedjük. :D Én is Escitilt szedek 20 mg-ot naponta(pontosabban Scippát, de a kettő ugyan az).
2021. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Rendben vagy tole?

Minden oke?


Miota szeded mar?

2021. szept. 14. 08:13
 18/22 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb mellékhatása, én 2 és fél hónapja szedem ezt a 20mg-ot. A generalizált szorongásomat elvitte már 10mg, de pánikzavarra/agorafóbiára nem igazán vált be (sajnos a legfrissebb kutatási adatok is azt mutatják, hogy erre nem a legjobb választás), ezért is szedem mellé a xanaxot. Októbertől kicsit megtámogatjuk még egy alacsonyabb dózisú Rexetinnel, a dokim szerint az a legtutibb pánikra és az ehhez kapcsolódó szorongásos tünetekre, kíváncsi leszek. :)
2021. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Hizast okozott nalad?

Illetve ferfi potencia zavart? :)

2021. szept. 14. 09:50
 20/22 anonim ***** válasza:
Potencia zavarom nincs tőle, fél év alatt híztam 7 kilót, de ez különösebben nem zavar, mert heti 5ször járok konditerembe lassan 20 éve, legalább erősödtem is. :D
2021. szept. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!