Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért jövök zavarba valamint...

Miért jövök zavarba valamint pánikolok be automatikusan a következő helyzetben?

Figyelt kérdés

Találkozás egy ismerőssel, családtaggal mikor más személyek is vannak a közelemben még ha idegenek is de idegenek esetében csak akkor ha tudom valamilyen kommunikációt le fogok velük folytatni még ha rövid időre is.


Magától irányíthatatlanul megtörténik ezzel rengeteg kínos és rossz élményben van részem ezért szeretek elbújni az emberek elől.

Dokihoz nem akarok menni mert tartok bármi féle gyógyszeres kezeléstől.


Hogy lehetnék nagyon laza személy valamint olyan is aki nem tud magára venni semmit.


29F


2021. szept. 17. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz. Csak pszihiater ad gyogysuert. Phszihologus nem.
2021. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kevés az önbizalmad, túl sokat foglalkozol vele, hogy mások mit gondolnak rólad. Erre nem is kell gyógyszert szedni, pszichológussal tudnád ezt leginkább megbeszélni (ő nem ír gyógyszert).
2021. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Kevés az önbizalmad, túl sokat foglalkozol vele, hogy mások mit gondolnak rólad. Erre nem is kell gyógyszert szedni, pszichológussal tudnád ezt leginkább megbeszélni (ő nem ír gyógyszert)."


Igazad van de ezt tudtam én is a fő probléma azzal van,hogy nem én döntök erről hogy hogy kezdek el viselkedni és ez a gond. Egyre inkább hiszem azt,hogy az ember nem is képes irányítani saját magát csak be van programozva miközben tudatosítja a történteket. Egy beautomatizált tudatos biorobot.


Mit tudna mondani a phszihológus?

2021. szept. 17. 22:13
 4/8 A kérdező kommentje:
És az embereknek mire fel van önbizalmuk mikor csak kevesen mondhatják magukat sikeresnek?
2021. szept. 17. 23:12
 5/8 anonim ***** válasza:
A külsőddel mennyire vagy elégedett? Ez mennyire befolyásolja a problémádat?
2021. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elhízva és vékony sem vagyok azonban alacsonynak érzem magam az arcommal is rendben vagyok. A péniszem méretével vagyok a legkevésbé elégedett(13cm). Valamint nem merek a család előtt mutatkozni felső nélkül míg a barátaim és idegenek előtt igen.


magasságom az 168cm.


Nagyon nem vagyok rendben én így érzek.

2021. szept. 20. 23:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Most hogy jön ide a péniszed mérete a feltett kérdésedben a problémádhoz?

Talán korábban valamikor a családod tett neked negatív megjegyzést a felső testedre és azóta nem mersz előttük így mutatkozni, vagy mindig ilyen voltál velük szemben?

2021. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak kérdezve lett hogy mennyire vagyok elégedett a külsőmmel és ezért leírtam mindent ami eszembe jutott.


Inkább az osztálytársaim szoktak még alapsuliban ugyanis nagyon vékony voltam de egyébként fogalmam sincs.

2021. szept. 21. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!