Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek az értelmetlen...

Mit kezdjek az értelmetlen életemmel?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Az életem annyiból áll, hogy felkelek, felülök a vonatra, elmegyek iskolába, hazajövök, nyomom a telefont, lefekszem és ez megy tovább újra és újra.


Van 1-2 haverom, de valahova csak nagyon ritkán hívnak el. Volt egy bulijuk, oda nem hívtak el, tegnap meg ment az osztályból 5-6 srác buliba, oda is csak 1 gyerek hívott meg, az is az utolsó pillanatban, amikor már nem tudtam elmenni, mert jegyet már nem tudtam szerezni.


Régebben volt egy kis változatosság az életemben, mert jártam focizni, de azt se csinálom már. Barátnőm csak 1x volt 2-3 éve. Ezután kb. csak egyszer volt lehetőségem valakivel járni, akkor is ő kezdeményezett, nem én, de nem sikerült.


Lehet, hogy a tanév után elmegyek egyetemre valamilyen mérnöknek, mert meg tudnám csinálni, de nem tudom lenne értelme már. Egy doomer lettem.



2021. szept. 18. 07:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, lehet rossz kategória. Emberekhez kellett volna raknom.
2021. szept. 18. 07:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen kezdj el szocializálódni. Számos sportolási lehetőség, hallgató klub, egyetemi tudományos diákkör, szakkollégium (stb.) van, ahol új emberekkel tudsz megismerkedni. Diákmunka sem ártana, szintén az ismerkedés, illetve az önállósodás miatt.
2021. szept. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez leginkább fájultság, a monoton élettől vagy életmódtól. Minél tovább vagy benne annál jobban a hatalmába kerít, mint #2-es is írja kezdj valamit. Fog valami új hobbit, olvass olyanról, amiről előtte soha. Új emberek, zene, témák, célok. Valami, ami seggbe rúg különben egy remete lesz belőled.
2021. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi érdekel igazán?
2021. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
50%
Először is kelj korábban, és tölts egy kis időt a szabadban. A reggeli napfény (ha borult van, az is jó) dopaminnal ajándékoz meg, ami a motiváltsághoz, a tettrekészséghez elengedhetetlen. Ha teheted, délben is menj ki, mert a déli napsütés viszont szerotoninnal fog gazdagítani. Ezek mellett figyelj oda a táplálkozássodra, mert az egészséges bélflóra további csodákat varázsol az életedbe.
2021. szept. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!