Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet baj, ha nagy ritkán...

Lehet baj, ha nagy ritkán bevennék frontint alvási apnoéval?

Figyelt kérdés
Igazából, csak egyszer fordult elő régebben, hogy úgy keltem fel, hogy elakadt a légzésem, de annyira megijedtem tőle, hogy bennem maradt. Mostanság a kényszergondolatok, és a generalizált szorongás miatt meggyűlik a bajom az alvással, és gondoltam a frontin segítene talán, bár őszintén megszólva félek bevenni :D

2021. szept. 19. 03:33
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Ez egy gusztustalan alattomos szer... Pár szem, rövid idő alatt is brutális elvonási tüneteket okoz, hónapokig. Egészen hihetetlen.


Ha kell, akkor kell, DE először próbáld ki a Biotech Melatonint. Bátran vehetsz be belőle akár 4-6 szemet is szükség esetén, bár első körben 1-2 is megborít, jól alszol tőle és nincs kellemetlenhatása!

2021. szept. 19. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Először is alvásdiagnosztika, már nem kell befeküdni mint régebben, odaadják a cuccot és megcsinálod otthon. Ha tényleg alvási apnoéd van (mint pl. nekem) akkor venned kell egy alvásterápiás készüléket és azzal alszol. Megdöbbentő lesz a változás, hidd el!
2021. szept. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Azt nagyon jól teszed, hogy félsz a frontintól. Gyorsan rá lehet szokni, és utána már az apnoé lesz a legkisebb gondod. Hamarosan 2 éve lesz, hogy letettem és még mindig vannak elvonási tüneteim. Hidd el, hogy te ezt nem akarod megtapasztalni.
2021. szept. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szóval nincs alvási apnoéd sem. Azt csinálsz amit akarsz, legfeljebb szarul jössz ki belőle.
2021. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, de az alvásterápiás gép miatt ha sokáig használod, utána képtelen leszel nélküle aludni és sokkal durvábbak lesznek a tüneteid.

Állítólag.

Neked mik a tapasztalataid 2/4 ?

márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Szia, 2-es voltam. A géppel átalszom az estét, sokkal kevesebb alvással sokkal kipihentebb vagyok. A horkolás is megszűnt. Azelőtt gyakran felébredtem arra, hogy nem kapok levegőt, fuldoklom. Amikor mással aludtam egy szobában is észrevették, hogy leáll a légzésem. Még rémálmaim is voltak, mindig ugyanaz: nem tudok valahonnét kijutni. Nem vagyok veszélyben, nem üldöz senki, csak nem találok ki. Néptelen gyárépület, várrom, pályaudvar, akármi. Ezek is megszűntek. A melóhelyen ha leültem rögtön elaludtam horkolva, állandóan rámfogták, hogy biztos buliztam meg másnapos vagyok, pedig dehogy. Szóval jó dolog, ez a vége.
márc. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, tudok természetesen a gép nélkül aludni, szoktam is, mert nem viszem mindenhová magammal, csak ugyanúgy rosszabbul, mint előtte. Nem drog ez, nem okoz függőséget.
márc. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!