Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nagyom ritkán antidepi...

Ha nagyom ritkán antidepi mellé beveszek 0,5mg sima xanaxot rátudok szokni?

Figyelt kérdés

Kerlek ne oktassatok ki v ilyenek!

Szoval lehet valami bajom tole?

Mire szamitsak?



2021. máj. 1. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem rátudsz, de ez tőled függ, mennyire vagy olyan fajta, aki hajlamos rászokni. Mire írták ki? Szorongás, depresszió?
2021. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen persze hogy rá tudsz szokni!

Mindenféle gyógyszer képes kiváltani függőséget! Szóval én a helyedben nem erőltetném, beszélnék egy orvossal aki segít.

És ne szégyelld bármilyen bajod van az orvosok azért vannak hogy segítsenek rajtad(:

2021. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem irta ki orvos, csak a csaladbol valaki szedi igy hozzatudok ferni. De csak akkor amikor nagyon ideges vagyok
2021. máj. 1. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Ha ritkan hasznalod, akkor nem valoszinu, hogy kialakul fuggoseg. En rendszeresen szedtem orvosi javaslatra elalvas elott 2 evig, utana egy masik doki mondta, hogy semmi ertelme, ha egyebkent meg jol alszok enelkul is. Egyik naprol a masikra leraktam, nem volt semmi elvonasi tunetem, igazabol elotte sem ereztem szukseget, csak szotfogadtam a dokinak. Viszont ha krizishelyzetekben mindig gyogyihoz nyulsz, akkor konnyen ra lehet kapni, ugy fogod erezni, hogy csak ez jelenti a megoldast.
2021. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg inkább orvossal vitasd meg. Nem kioktatni akarlak, de fogalmunk sincs, milyen gyógyszert szedsz, a xanax erre milyen hatással lenne, lehet, hogy nem is szabadna együtt használni őket. Inkább kérdezd meg a kezelőorvosod, ő ezekkel biztosan sokkal jobban tisztában van. Meg igen, bármilyen gyógyszerre rá lehet szokni. Akár csak úgy, hogy először tényleg csak akkor, amikor rettenetesen ideges vagy, aztán kicsit lazítasz, hogy jó, ezentúl csak akkor, ha nagyon ideges vagy, aztán megint lazítasz, stb. Nem véletlen, hogy ezeket a gyógyszereket orvosok írják fel, nem lehet csak úgy bemenni a patikába megvenni.
2021. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!