Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merek buszon utazni, mit...

Nem merek buszon utazni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Illetve nem merek NYUGODTAN buszon utazni, mert muszáj, másképp nem is tudnék elmenni suliba. De folyton félek, hogy nem veszi észre a söfőr, hogy jeleztem és akkor szólnom kell neki és nézni fognak. Vagy ha nem mennék oda szólni (mert tuti, hogy nem mernék), akkor meg a többi utas megintcsak bámulna és azt gondolná, hogy "hehe a szerencsétlen hogy járt ! "

Annyira elegem van belőle...

Esetleg valaki még így ?


2010. aug. 31. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Egy kis szociális fóbia? Hmm? Pár alkalmas pszichológiai vizit többet érne, mint itt a neten ennek a megvitatása.
2010. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne félj emiatt. h meg nyugtassalak az 1ik sofőr itt akkora balf*sz volt h az öreg jelzett előttem 1 megállóval.. nem nyitotta ki neki. utána állok fel én h szállok le jelzek minden. nem nyitja ki. mondom omg mi van ezzel :D senkinek se esett le h jeleztem.

Nyugodtan buszozz :)

2010. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok hozzáfűzni,hogy én már jártam úgy,hogy nem vette észre a sofőr,hogy jeleztem,sőt,hiába kiabáltam oda neki,hogy nyissa ki az ajtót,nem hallotta a süketje.Persze,néztek,de hát ez van,nem tehettem róla...

Volt olyan is,hogy idős néni járt ugyan így,hogy hiába jelzett,nem nyílt ki az ajtó,akkor többen is szóltak a sofőrnek,szintén hiába.Hidd el,nem olyan ciki dolog ez.A legrosszabb az egészben az,hogy ha egy megállóval arrébb tudsz csak leszállni,akkor gyalogolhatsz ki tudja mennyit,visszafelé.

2010. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ne félj szólni, odakiabálni. Persze hogy odanéznek, ha valaki hangosan megszólal, nincs ebben semmi, neked nem ciki. :))


Az emberek nem azt fogják gondolni hogy ki ez a szerencsétlen gyerek, hanem azt hogy "na, k*csög buszsofőr, már megint nem akar tudomást venni az utasairól" vagy "a fene, múltkor velem is ez történt, h*lye sofőr"... vagy ilyesmi.


Amúgy velem is volt már ilyen, kiabáltam, csápoltam, de semmi. Aztán odafurakodtam a buszvezetőhöz, és kiderült h igen kába, álmos a pasas, de elnézést kért, mondtam, máskor jobban figyeljen, mert ha elkések a munkából, annak egyikünk sem fog örülni... :P (persze ezt egy félmosollyal, nem tudom én olyan komolyan venni a dolgokat, meg amúgy is végtelen a türelmem) XD

2010. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam XD.. 1szer volt olyan, hogy csak hátul lehetett leszállni, mert sokan voltak a felszállók, és nem volt idő megvárni, hogy az utasok leszálljanak elöl..tiszta sokan voltunk a buszon, alig fértünk el, én meg utolsónak jutottam ki....volna, ha a sofőr észrevesz, és nem csukja be hátul az ajtót, és nem akadok be XD..úristen de gáz volt..félig benn voltam a buszban, félig meg kint..beakadtam a busz ajtajába...és mindenki röhögött, én meg csak mosolyogtam..aztán vki 3 perc múlva szólt, hogy hahóó, ott van az a csajszi, és kikéne nyitnia hátsó ajtót...aztán 1 hónapig nem akartam buszozni, de kénytelen voltam..mostmár én is csak 1 jót röhögök az egészen :DD
2010. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!