Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Iskola pszichológussal tapaszt...

Iskola pszichológussal tapasztalatok / tudnivalók?

Figyelt kérdés
Majd szeretnék menni csak szokás szerint ezt is túlgondolom / aggódom és jó lenne hallani 1-2 személyes tapasztalatot legalább..

2021. szept. 19. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolapszichológus nem folytathat egyéni terápiát, legfeljebb néhány alkalommal beszélget veled, szülői hozzájárulással. A mások tapasztalata nem releváns abban, hogy a tietek milyen, de nyilván azért választotta ezt a területet, mert szívesen dolgozik fiatalokkal.
2021. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én félek ezért nem megyek
2021. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz, 2-es?
2021. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2


Én is félek, de annyit mondták a barátaim hogy legalább egyszer menjek el mert hasznos lehet hogy végül rá szánom majd magam

2021. szept. 19. 16:52
 5/9 A kérdező kommentje:

#1


A szülői beleegyezésről nem tudok semmit. Az ofim sem említette. Csak annyit mondott hogy mikor lehet időpontot kérni és hogy hol

2021. szept. 19. 16:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy 16 éves vagyok ha ez számít valamit
2021. szept. 19. 16:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2 es hogy kinevet mindenki....

Így is van elég érzelmi gond.

2021. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek nem kell tudnia. De amúgy az olyanokat, akik kinevetik, egyszerűen kerülni kell.
2021. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Iskolapszichológus vagyok. Az első beszélgetés (mivel még nem is tudjuk, miről van szó) nem szülői engedélyes. Mert van, aki például csak eljön körülnézni vagy társasozni. Utána a rendszeres találkozókhoz már kell az engedély.

Tőlem lehet emailben időpontot kérni, így nem tudja meg a tanári kar és a gyerekek sem, ha keres valaki.

Aki tart a többiektől, azt úgy szoktam fogadni, amikor már hazament a suli nagyja. Késő délután, és diszkrét helyen. Van erre egy biosz szertárunk :)

2021. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!