Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljes idegosszeomlas és...

Teljes idegosszeomlas és gyógyszerek: segíteni fognak? Boldogabb leszek vagy csak kevésbé szomorú?

Figyelt kérdés

Sajnos családi tragediak miatt eddig bírtam, nem megy tovább gyógyszer nélkül, már alig bírom ellátni magamat is. Gondolom ez súlyos depressziónak számít. Ongyilkos nem akarok lenni, viszont már eltelt 6 hónap és még mindig mindennap órákat bogok és duhrohamaim vannak.

Attól félek hogy a gyogyszerektol csak tompulni fogok ezért hiába hogy nem érzem majd a fájdalmat de az örömet sem fogom megtalálni.


2021. szept. 20. 09:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyon tévedsz 10 a szeretet sokkal több mindent megold mint a pszichológusok ún szakertelme, de nyilván erre senkinek nincs most ideje ezért vannak a gyógyszerek.

De köszi hogy nyomatekositod hogy kell segítség, ezzel tisztában vagyok mostanra én is.

2021. szept. 20. 13:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Wow,ne tamadj le másokat mert kikerted a segítséguket.es a saját idejüket arra szánták,H neked válaszoljanak. A gyász düh fázisában elakadtal, ezért vagy ilyen gondolom.mas is gyászolt ezért írják,H csak gyógyszer nm fog segíteni,max rövid távon,de kva sok mellékhatása van bármilyen gyógyszernek. Ha tényleg nm bírod,akkor alváshoz kérj először altatót,mert ha alszol akkor legalább az idegrendszered pihen éjjel. A gyászt meg szerintem legtobbszor az idő gyógyítja csak.menj és kérj tanácsot dokitol,ha családos vagy akkor én nm kezdenék bele egy vegykoktelba,amit a doki rajtad fog kipróbálni.de te tudod.van amikor kell a gyógyszer,de ha azt választod annak is lesz jó és rossz hatása is.amugy ,bicajozz,fuss,egyedül/offline/,és sírj sokat és írd ki magadból mit érzel.mindig az a fontos,H hányszor állsz fel,most épp a padlón vagy.a legvégén úgyis te fogod magad helyre rakni,a doki max irányt mutat.
2021. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Nem volt letámadás, valódi köszönet volt, csak te kepzeltel bele iróniát ezek szerint. De írásban máshogy hat.

A pszichologusokkal mondjuk valóban ki lehet kergetni a világból.

A kialakult válság abszolút helyhez kot nincs lehetőségem nagyon eljárni itthonrol.

De abszolút igazad van a düh fazissal kapcsolatban pontosan így látom én is.

2021. szept. 21. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!