Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mellékhatásokat tapaszt...

Milyen mellékhatásokat tapasztaltatok rexetinnel?

Figyelt kérdés

2021. szept. 25. 17:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az Fda mögött pont a mega gyógyszergyártók vannak,mint a Who mögött, wake-up. Az orvosok meg nm kevés pénzt kapnak..miért nm látunk meggyógyult betegeket? Ki venné élete végéig a gyógyszereket? :)) Nekik az az érdekük,hogy fogyasszunk,szedjen mindenki gyógyszert,a vitamin ipar is milliárd dolláros üzlet. A legtöbb szorongást az okozza,H a természettől eltérő életmódot élünk,bezárva, rossz minőségű étel,flouridos vizet iszunk és millió karcigonén termékeket fogyasztunk... De ezekről nm fogsz hallani egyik hiradobol se,mert mi nekik csak számok vagyunk..
2021. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy 'cuki' példa. A Prozac nevű 'csodaszert' millióknak írták fel. Évekig szedte boldog/boldogtalan. Aztán egyre több per folyt ellene a rengeteg mellékh/befejezett öngyilkosság miatt. Kivonták a forgalomból, majd évekkel később Floxet néven újra forgalmazták... Szóval el lehet gondolkodni hölgyek, urak.

Nem vagyok gyógyszerellenes, de az ipar már 1000 éve nem a tényleges gyógyításról szól.

2021. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
12. Így így igaza van. Aki tud angolul az több cikkhez videóhoz hozzájut. A DW YouTube csatornájan is van egy riport ami a mega gyógyszergyártójrol szól.abban is benne van,H terhes nőknek írták fel a depakine T,valproinsav,és rengeteg beteg gyerek született..több ilyen témájú filmet néztem,kisujjbol kirazzak a büntetéseket a cégek,max atnevezik,egy két évig pihentetik és újra piacra adják. Én mindig arra gondolok,H régen is voltak "bolondok,de nm ennyi "beteg ember,60as években senki se szedte mégis volt adhd S, depressziós, skizofrén stb.most mindenre mondom mindenre van kód és megfelelő gyógyszer.. nagyon rémisztő ez ami a jövőnk sajnos.
2021. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi a megoldás? Én például fél éve szedek Scippát (escitalopram), max adagot már 3 hónapja, mert ez az agyonfuttatott, legmodernebb, legújabb, legtermészetesebb, legkevesebb mellékhatással rendelkező gyógyszer, közben szart se ér pánikbetegségre/agorafóbiára, idő közben az FDA is kivette az erre alkalmas gyógyszerek közül (ezek szerint pár értelmes ember azért szerencsére dolgozik ott is). Szorongásra kb 10ből egy hármast adnék rá, de ha nem szednék mellé xanaxot akkor csak itthon fetrengenék kb egész nap. Egészségesen étkezem, rendszeresen sportolok, eljárok pszichoterápiára, tehát magyarul minden lehetséges eszközzel élek a gyógyulás érdekében, de ez önmagában nem elég egy jó antidepresszáns nélkül.
2021. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

Azt mondják.hogy a bélflóra egyensúlya nagyon fontos

Nekem 3 év erős állandó szorongást szüntette meg

Már 2 hét után a Protexin balance-t 2x1 semmi nem hatott de most 3 hónapja jobban vagyok még mindig szedem. egy kis depi van még meg világ utálat de

Ezen nem fog segíteni

Sztem mindenkinek meg kellene

Próbálni hátha segít valamit

Ez legalább nem méreg

Üdv mindenkinek

2021. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Ibs-em van 2017 óta. Azóta szedek pont én is protexin balance-ot, napi 2*1-et, az ibs-em elmúlt, tünetmentes, ezalapján tökéletes a bélflórám, mégis súlyos pánikbeteg lettem szorongással együtt fél éve, még a lakásból se mertem kimenni egyedül... 14es voltam.
2021. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#14

Mindenkinek magának kell megtalálni a hozzá legközelebb álló terápiát/gyógyszert. Nem mindenkinek hat ugyanaz, ugyanúgy.

2021. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
14es vagyok. Pont ezt akartam írni, hogy egy valami biztos ezeknél a gyógyszereknél, ahány fajta ember annyi féle hatás. Fórumonként is változó, Egy példa nlc.hu rexetin topic, ott például az emberek többsége pozitív tapasztalattal van a Rexetinről, többen pár nap alatt helyrejöttek tőle állításuk szerint. Drugs.com vélemények: "36 óra alatt elmúlt az összes pánikrohamom tőle". Megint másik vélemény ugyan ott: "ez a gyógyszer egy méreg, pokollá tette az életem." Na és akkor ez alapján döntse el az ember, hogy mit csináljon. Tényleg az a legegyszerűbb, ha kipróbálja, aztán kiderül, ha rossz, akkor nem szedi.
2021. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#17-vagyok.


Szerintem is az a legjobb, ha kipróbálod. Akkor tudod meg, hogy rád hogy hat. Még mindig van 1000 féle másik gyógyszer is.

Minden esetre jobbulás kívánok mindenkinek!

2021. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát nekem öngyilkos gondolataim voltak tole..
2021. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!