Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik erre gyógyszer, gyógymód?

Létezik erre gyógyszer, gyógymód?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé lassú vagyok, az élet sok területen, és mindig megkapom, hogy milyen lassú vagyok, álmatag, komótos stb. Nem a felfogásom lassú, hanem az, ahogy csinálom a dolgokat. Vezetés közben az oktató is mondja, ébredjek már fel, gyorsabban, pedig én egyáltalán nem érzem azt, hogy lassú lennék, munkában is, hogy siessek, de én semmikor nem érzem azt, hogy lassú lennék. Létezik erre valami gyógyszer, vagy valahova ellehet menni kivizsgáltatni magam?

2021. szept. 27. 13:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem. Te ilyen nyugodt típus vagy. Hozzáteszem, a közlekedésben ez nem feltétlen erény!


Én például az ellentéted vagyok, mindenben gyors vagyok. Munkában is, meg úgy az életben is (5 perc alatt megeszem azt amin más negyed órát nyammog). Ez 2 véglet és a végletek sosem jók.

2021. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!