Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiáter hogy mérte fel...

A pszichiáter hogy mérte fel egy 10-15 perces beszélgetéssel azt hogy nekem Xamaxra és antidepi tablettára van szükségem?

Figyelt kérdés

valahogy azt érzem hogy felírt valamit, ami „csak jó lesz“ alapon működik


10 perc beszélgetés alatt feltérképezett engem? ugyan. Állítom hogy 100ból 99 beteg ugyanezt kapja.


2021. szept. 28. 16:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10: 9-es vagyok. Ez részben igaz 20 éve velem is csináltak ilyen teszteket, de ez csak egyszer volt. Akkor diagnosztizáltak a problémával és azóta rutinból csak arra akarnak kezelni. Ha én akarnám bármikor felhívni a főorvost... Max a kirendelt pszichológust.

Egyébként amit leírtál... nekem pont ilyen ellátásra, segítségre lenne szükségem. Ez egy álom.

2021. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10es vagyok: velem minden alkalommal kitöltetik ezt a tesztet és meg is nézi a doki, felírja az ambuláns lapomra az eredményét.

Én emellett még szintén ugyan ebbe a rendelőbe járok minden héten egyszer klinikai szakpszichológushoz, szintén sztk-s alapon ingyen. Ott egy alkalom 1 óra és ő is kitölteti velem ugyan ezt a tesztet, úgyhogy már lehet rólam egy rakat papírjuk. :D Nem mellesleg rendelési időben ő is mindig elérhető telefonon. Ezek szerint akkor nagyon nagy szerencsém van ezzel az ellátással.

2021. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

" velem minden alkalommal kitöltetik ezt a tesztet é"


Hát velem aztán semmiféle tesztet nem töltettek ki....

2021. szept. 29. 17:51
 14/17 anonim ***** válasza:
12es vagyok. Pedig a Beck féle "depressziós" és a Hamilton féle "szorongásos" teszt kitöltése szerintem kötelező lenne. Ez alapján is tudja a pszichiáter értékelni, hogy mennyire súlyos a helyzet.
2021. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"t kitöltése szerintem kötelező lenne."


Én ezt nem tudhatom amit én tudok az az hogy velem semmit ki nem töltettek

2021. szept. 29. 17:59
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezeknek az orvosbűnöző kuruzslóknak csak az a célja, hogy minél több drogot eladassanak; nem véletlenül a gyógyszermaffia százmilliárdos éves bevételével a megjövedelmezőbb iparág a világon.
2022. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10-es ez melyik kerületben van amiről beszélsz?
2022. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!