Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pesti fiatal pszichológus...

Pesti fiatal pszichológus férfiként leginkabb 20on éves nők járnak hozzám drog es alkohol problémákkal..lehet azért is mert olcsó a díjam..vagy ennyire gáz a helyzet?? 38ffi

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 18:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%
U.I. 35 ffi
2021. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%

A nők jobban szembenéznek a bajaikkal. A férfiak meg elfojtják, ilyen egyszerű.

Nem dugni mennek, és ha néha úgy is tűnik, valszeg csak nagyon szeretethiányosak.


azért egy pszichológustól elvárható, hogy tudja, hogy ha egy nő kvázi felajánlkozik, az nem mindig azt jelenti, hogy nedves a pi.ája...


És szerintem nagyon gáz, hogy gyakorin kérsz kvázi tanácsot. Örülök, hogy mikor baban voltam, nem hozzád fordultam (tuti nem, az én lógusom nő volt, és nagyon emaptikus. És, igen, azonnal elmagyarázta, hogy sok nőnél a "dugni akarok" attitűd nem dugást jelent. De én magyarázzam ezt neked, posztoló? úristen...)

2021. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem vagyok pszichológus de adhatsz pár telefonszámot ha unatkoznak a csajok :D
2021. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

fiatal :-)))

fiatal nagypapa esetleg.


Pszichológus a gyakorin kérdezi, hogy miért járnak hozzá a kipurcant macák... na ne!

2021. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
29%
#12 Gondolom nem sikerült se elolvasni sem megérteni amit a kérdező írt. Sejtettem :)
2021. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
gondolom fent van a honlapodon, hogy szenvedélybetegségekkel foglalkozol. és ha 10 ezer körül van az óradíjad, akkor olcsó vagy, igen.
2021. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%

Nincsen szupervízió, hogy ott kitárgyaljátok ezt?


Egyébként nincs benne semmi meglepő, ebben a korban talán a legkönnyebb olyan ismeretségekre szert tenni, ahonnan könnyebb a drogokat elérni. Drog ambulanciák telítve szoktak lenni, de ott általában tényleg lecsúszott alak a többség, nem hiába mennek magánba, főleg ha futja pénzük drogra is.

A másik az, hogy az információ terjed. Elég hozzá pl. 10 ügyfeled ahhoz, hogy Neked hírnevet csináljon azokban a körökben, ahol mozognak (drogos pajtikkal). Aztán Nálad kötnek ki.

Pl. Ha most csak orvosokat fogadnál, akkor valószínűleg több ügyfeled lenne az, aki orvos, vagy más eü-s, mert a pletyi által ott menne az ingyen marketing.


Amúgy meg ha csak egy sima pszichológus vagy, nem vagy klinikai v más egyéb szakpszichológus, vagy nem mentél tovább magasabb szintre (pl. pszichoterapeutának), akkor meg tényleg ne csodálkozz. Örülj, hogy a sok hlye kifizet Neked ennyit kb. a semmiért.

2021. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%

Szimplán ennyire gáz a helyzet a 1x-es és a 2x-es korosztályban.


Középsuliban a társaság negyede rendszeresen fogyasztott alkoholt és drogot.


19/F (rövidesen már 20/F)

2021. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 20-n évesek járnak hozzád, akkor valószínűleg tényleg nem kérsz sokat vagy kint van az ár a honlapon. Nekem is elsődleges szempont volt, mikor pszichológust kerestem.


Az alkohol és drogproblémákra meg azt mondanám, hogy valószínűleg szintén a honlapodon lehet valami, mert nekem több ismerős barátnőm jár pszichológushoz és egyikük sem drog vagy alkoholproblémákkal.

2021. szept. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy olcsó kérdező?


Olcsóhúsnak híg a leve..

2021. szept. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!