Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fontolgatom, hogy ma elmegyek...

Fontolgatom, hogy ma elmegyek innen?

Figyelt kérdés
Nem látok semmi örömöt az életben. Állandóan az ágyban fetrengtem, elkezdtem egy egyetemet, hogy haladjak valamerre, de a hátam közepére sem kívánom. Egy lusta féreg vagyok. Meg lenne az eszem ahhoz, hogy elvégezzem, de ahhoz csinálni is kellene valamit. Kettő kis zh-t írtam eddig, mindkettő ötösre sikerült, de nem vidít fel. Én azt terveztem, hogy majd mindennap leülök tanulni, szeretni fogom hogy ügyesen haladok mindennel, örülni fogok hogy végre gyakorlok és megy a matek, hogy rendezett leszek, de ebből semmi nem valósult meg. Harmadik hete csak fekszem, semmit nem tanultam. Azt sem tudom jelenleg hol tartunk. Nincs egy darab könyvem sem, a könyvtárig sem jutottam el. Egy barátom sincsen. Párkapcsolatom meg főleg nincs, nem is lesz szerintem. Abszolút semmirekellő vagyok, annyi kitartás nincs bennem, hogy egy rohadt könyvet kinyissak. Megint nem haladok sehova és mindig ez történik. Összefolynak már a napjaim, egyre kedvtelenebb vagyok, nem alszom és eszem rendesen. Tegnap este óta azt fontolgatom, hogy a mai óra helyett a hídhoz megyek majd, akkor megszabadulnék mindent gondtól. Mit kellene kezdjek magammal? Nincs semmi ami megmozdítana.

2021. szept. 30. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

+

Mégis azt mondom, hogy küzdeni kell. Néha olyan, mintha ködben járna az ember, nem tudja merre viszi az útja.


Javaslom, hogy alakíts ki önmagaddal egy nagyon jó kapcsolatot. Bánj úgy magaddal, mint azzal az emberrel, akit a legjobban szeretsz. :)


Tényleg tudom, hogy mit érzel. Én nagyon nem érzem jól itt magam, főleg ebben az országban...

Küzdöttem én is öngyilkossági gondolatokkal. Végül anyukám miatt nem feküdtem vonat elé. Borzasztó, amiken átmegy egy öngyilkos jelölt...:/ A hideg kiráz, amikor azokra az időkre gondolok. Vigyázni kell, mert ha nagyon elhagyja magát az ember, akkor piszkosul nehéz kijönni a gödörből.



Én azt javaslom, hogy koncentrálj az egyetemre. Sose zavarjon, hogy nincs senkid.


Az emberek úgyis csak jönnek meg mennek. Nagyon ritka, mikor valaki igaz barátokra lel.


A mai napig az anyukámon kívül senki sem tudja, hogy min mentem keresztül. És ez jobb is így.

2021. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11%
Miért van az hogy aki ki ír egy ilyen kérdést akkor mindenki a pszichológussal jön? A pszichológus az egy nagy baromság semmit sem ér. Fel tesz pár kérdést aztán mehetsz amerre akarsz. Időpocsékolás.
2021. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Azota tortent valami? Mert nem nagyon valaszolsz senkinek... ilyen az egyetemistak elete de ha lennenek barataid 100x jobban erezned magad beszelgetned kene egy pszichologussal vagy nem tudom valahogy kezdj el sportolni siman ossze baratkozul akarkivel... vegezd el az egyetemet es gondolj arra hogy a munkahelyeden ahol majd jol fogsz keresni es ismerkedhetsz es milyen jo lesz minden rossz utan jon valami jo ezt sose felejtsd el
2021. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!