Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetséges ez?

Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Egy volt barátnőmről szól a kérdés, akinek a jelleme vegytiszta nárci. Használta a férfiakat, kínozta, megalázta eldobdta, provokálta. Hosszú lenne leírni,de minden hangszeren játszott, ami illik egy nárcira. Ennek ellenére összejött egy nős férfival, aki látszólag őt küldte padlóra. Hogy lehetséges ez?

2021. okt. 1. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Valszeg nem nárci.
2021. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ahogy mondani szokás Isten nem ver bottal... Lehet, hogy szerelmes lett és most visszafele sültek el a dolgok.
2021. okt. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amitől padlót fogott, hogy a férfi nem vált el.

Semmi nem érdekelte se feleség se a férfi gyerekei. Ahogy előadta magát hányingerem lett.

Idézem:mit számít, hogy hazamegy és megbsza azt a dagadt, zsíros hajú tehenet, akinek folyik a csöcséből a tej ..én jobb qrás vagyok és engem szeret. Ha elvált a kölykeit hozzám nem hozza, maradnak az anyakocával.

Kétlem, hogy nem nárci. Csak és kizárólag a saját érdekeit nézte, nulla empátia.

2021. okt. 1. 09:19
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

A nárcik úgy gondolkodnak, hogyha tetszik nekik valaki, és az viszonozza ezt, akkor saját magukat kezdik el isteníteni, hogy igen, ők mennyire jók, hogy tetszenek a másiknak, de a másik is csak addig tökéletes, amíg ők így vélekednek.

Ha már valamilyen hibát találnak benne, akkor azzal magukat is le kéne értékelniük (mert ha a másik rossz, akkor ők miért vannak olyannal, hiszen ezáltal ők értéketlenné válnának), de azt nem tudnák elviselni. Ebben a helyzetben is az van, hogy nem tudja elviselni, hogy ő értéktelen a másik szemében, ezért beállítja magát áldozatként, hogy ő amúgy tökéletes, és a másikat értékeli le teljes mértékben, a másikat hibáztatja. Így megőrzi annak a hamis képnek a biztonságát, hogy ő értékes és tökéletes.

2021. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Én ennél sokkal kevesebbert megszüntettem a "barátságot/kat. De te tudod,én tiltás törlés azt mondom.ha idegen nővel így bánik ,idő kérdése mikor döf hátba..I'm just saying..
2021. okt. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!