Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van Egerben normális, bevált...

Van Egerben normális, bevált pszichiáter? Esetleg Dr. Moretti Magdolnával vannak tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Barna Juditot ajánlják sokan én jövőhét hétfőn megyek hozzá. Kíváncsi leszek, ha gondolod megírom majd a véleményem. Moretti Magdolnát is dícsérik de állítòlag nem fogad új betegeket.
2021. okt. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Megköszönöm, ha írsz majd, hogy milyen volt. :)

Honnan tudod, hogy MM nem fogad új betegeket? Hiteles a forrásod?

2021. okt. 1. 11:10
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nyár elején szerettem volna hozzá menni de akkor azt mondta tele van és nem tud időpontot adni. Azòta nem tudom mi a helyzet, lehet hogy egy pròbát megér :)
2021. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi a problémád ?
2021. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Öngyilkos gondolatok, teljes kilátástalanság, életkedv 0 már hónapok óta
2021. okt. 1. 11:35
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod szívesen beszélgetek veled. Nállam szorongás, pánik, furcsa gondolatok vannak.

Hány éves vagy?

2021. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Manócska1 ***** válasza:
én is szívesen beszélgetek veled ha gondolod. szorongásos depis vagyok. 42/nő
2021. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Manócska1 ***** válasza:
ja,és Geda Zsuzsanna az orvosom tudom ajánlani rendes,aranyos
2021. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj nyugodtan :)
2021. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is egri vagyok. Évek óta járok a szakrendelésre, de nekem valahogy mindig Tóth Tünde a főorvosom vagy úgy érzem bármit is teszek csak rajta keresztül lehet a szakrendelésre járni. De talán mert régi beteg vagyok kb. 5 perces "találkozók" vannak. Pszichológushoz meg nem járhatok tovább.

13.-án is gyanítom hozzá kerülök, 5 percben elmesélem majd az elmúlt időszakom. Gyanítom ír valami gyógyszert és 3 hónap múlva kontroll.

Hogy lehetne ezen bővíteni, változtatni? Értem hogy van bizonyos problémám és bajom. De a legrosszabb hogy senkivel nem tudom megbeszélni se (nem hogy megoldani, nem csak pszichéseket).

2021. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!