Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmondom a pszichiáternek...

Elmondom a pszichiáternek hogy utálom a kutyákat, és az otthon lévő kutyát meg is ütöttem (volt oka), tudom nem szabad kutyát verni, nem tudom szeretni, pszichopatának fog nézni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 2. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül. Lehet, hogy azt, hogy nem tudod kontrollálni az indulataidat.
2021. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de úgy tudom aki állatot ver az nem százas (én csak a kutyákkal vagyok így)
2021. okt. 2. 21:58
 3/12 anonim válasza:
88%
Látod, nem kell neked pszichiáter, hogy elmodja, amit már te is tudsz magadról
2021. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ja lehet..

Tudod te hogy miben nőttem fel? Nem.

2021. okt. 2. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az az ok?
2021. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Istenem, még mindig jobb, mintha az egyik családtagodnak vagy ismerősödnek vagy kollegádnak kentél volna le egyet. Én is ütöttem meg a kutyát, aztán túlélte.
2021. okt. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az nm indok ,H xar volt az életed és ezért bantasz egy ártatlan kutyát..adjatok oda másnak vagy menhelyre.es igen, tényleg beteg az ilyen ember,de legalább az ,H felismerted az már lehet pozitív is.a kutya érdekét nézd,és add örökbe ahol szeretni és gondozni fogják.te meg irány pszichológus,a gyerekkori traumaidat is fel lehet/kell dolgozni, kemény meló de megéri.
2021. okt. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
Én a macskákkal vagyok hasonlókép. Bár nem verem, csak kikészítenek. ami van tőlük a lakásban. Bár a párom úgyse válik meg tőle, inkább végignézi hogy tönkre megyek benne.
2021. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
44%

Milyen oka lehet annak, hogy megütsz egy állatot?

Egyetlen állat sem csinál semmi olyat szándékosan, amivel bosszanthat egy embert. Állatok, ösztönlények.

Nem létezik olyan ok, ami miatt meg lehet ütni egy állatot. Az csak a saját frusztrációd, amit azon a szerencsétlenen vehetsz le.

Inkább akaszd fel magad az első fára.

2021. okt. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8as akkor te a paroddal nem illesz ossze. En is a paromat zavarnam el es nem a cicamtol szabadulnek meg. de ez eleve kizart mert en soha nem tudnek egyutt elni valakivel aki nem allat ill macskaszereto. ezt nem tisztaztatok az elejen?
2022. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!