Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális viselkedés ez? Nem...

Normális viselkedés ez? Nem történt még velem ilyesmi.

Figyelt kérdés

Sosem voltam még szerelmes, úgy gondoltam sokáig, hogy talán nem is vagyok képes ilyen érzelemre. Nagyjából pár hete megláttam egy helyes srácot az egyetemen és azóta mindenhol őt keresem. Úgy megyek végig az utcán hetek óta, hogy talán ott lesz, pillantgatok jobbra-balra, mint valami paranoiás. Az interneten is megkerestem, tudom hová valósi, melyik karra és szakra jár, hogy hívják a kutyáját.

Sosem történt még velem ilyen és ahogy elgondolkodtam rájöttem, hogy ez egy picit ijesztő viselkedés.

Ez így első szerelemnél mennyire normális?



2021. okt. 4. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bejon szerintem próbálj meg vele ismerkedni. Jobb mint "kutatni" utána.
2021. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem normális, de próbálj kitalálni valamit, hogyan ismerkedhetnétek meg. Pl. közös ismerős?
2021. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond. Ez a szerelem😊
2021. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez cuki. :) Menj oda hozzá bármilyen szöveggel aztán kezdjetek el beszélgetni és sok szerencsét! :)
2021. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. :)
2021. okt. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!