Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha megállapították...

Mit tegyek, ha megállapították rólam hogy skizofrén vagyok?

Figyelt kérdés
Így hogy tanuljak,vagy hogy dolgozzak bárhol is?
2008. dec. 11. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy te magad hogy érzed magad. Milyennek érzed saját magad, a munka-/teljesítő-/tanulóképességed, milyen a kapcsolatod másokkal?


Az, hogy "megállapítottak rólad vmit", még nem feltétlenül jelent bármit is azon túl, hogy papírod van valamiről... ami esetleg nem is igaz, mert ugye nem ritka a téves diagnózis sem.

2008. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz,mert a tünetek is illenek rám,pl:nem tudok kapcsolatot termteni, de ettől még nem vagyok fogyatékos.
2008. dec. 11. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt mindenképp nézd végig, szóba kerül a skizofrénia is, nagyon tanulságos!!!


[link]


És kíváncsi vagyok az utólagos véleményedre is.

2008. dec. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem szedd be a gyógyszereket, amiket felirtak neked. Az biztos megoldás. Másképp pedig nyugodj meg, ne stresszelj, pihenj sokat.


Gyógyulást, szoritok neked:)

2008. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Szedd a bogyóidat, és akkor normális életet tudsz élni.
2009. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Vagy pont attól nem fog tudni normális életet élni... Sokszor a bogyók összehasonlíthatatlanul nagyobb zűröket okoznak, mint amire felírják őket, miközben az sem ritka, hogy használni meg semmit nem használnak. Sajnos ez tény, nem csak a szcientológusok kampányolnak vele (akik amúgy nemritkán szintén kezelésre szorulnának... de attól még sajna tény, hogy a pszichiátria nagyon durva dolgokat tud művelni).
2009. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sajno nagybátyám is 20 éve beteg.

és keresztanyukám is az.

énis örököltem valamit mert rengeteg fóbiám van pánikbetegség stb:S

na a lényeg hogy nagybátyám elhagyta magát.. nemcsinál semmit sokat beteg de!! keresztanyukám meg pedig dolgozik a kertben gobelineket csinál tésztát gyúr és eladja stb. és semmi baja sincsen :)

2009. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!