Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aspergeres lennék, vagy csak...

Aspergeres lennék, vagy csak introvertált?

Figyelt kérdés

Általában elvagyok a saját magam kis világában, tegnap viszont áthívott beszélgetni meg teázni egy lány ismerősöm egy egyetemi kollégiumban. Beszélgettünk, de kb. 10 perc után már úgy éreztem, hogy halálra unom magam, és nem azért, mert unszimpatikus lenne a lány, csak szimplán olyan nagyon generális témákról beszélgettünk (egyetemi órák, tanárok), amiktől bealszok, így kb 20-30 perc erőltetett beszélgetés után inkább visszamentem a saját szobámba.


Van egy nagyon szűk témacsoport, ami érdekel, arról akár órákat is el tudnék beszélgetni másokkal, de az ilyen hétköznapinak számító témák (egyetemi bulik, többi csoporttárs, tanárok, órák, filmek, zenék) egyáltalán nem mozgatnak meg, csak az elvontabbak.



2021. okt. 11. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Kb minden második ember ilyen.
2021. okt. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Jelen pillanatban is olyan beszélgetést hallgatok a munkahelyemen, ami arra jó csak, hogy nem tudok odafigyelni a munkámra... :-)


Bármibe le is fogadom, hogy a beszélgetés után a munkatársam majd még külön beszámolót is tart arról, hogy miről beszélt... :-)


Sok az unatkozó ember, akinek se életcéljuk, se hobbijuk.

2021. okt. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Semmi baj nincs veled, ez még az introvertáltságot sem jelenti feltétlenül szerintem. Bár az azért valószínűsíthető.
2021. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Ennél azért több kell, hogy valaki aspi legyen. Egyébként én az vagyok
2021. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ugyanilyen vagyok
2021. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom mi vagyok, engem meg a főzéssel, politikával, nyavajgással, itt fáj, ott fájjal, gyerekproblémákkal, pasiproblémákkal, neki nincs pénz semmire, másnak mennyi pénze van, meg az insta világ pletyói. Ennyi, engem nagyon lehúztak már ezek a szürke, unalmas témák, így kb. minden ismerősömet likvidáltam.

Mit értem el vele, egyedül vagyok mint az ujjam....de legalább maradt rengeteg idő olvasni, filmezni, sportolni.

2021. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!