Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociofób és introvertált...

Szociofób és introvertált emberek nektek is nehéz beilleszkedni egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Szinte nem is beszélgetek, ha nem kérdeznek tőlem és ez nekem így jó. Csak félek ,hogy ez miatt hülyének néznek. Néha tartok a segítség kerestől rossz érzést vált ki belőlem , ha még kell szolitanom valakit 1 hónapja dolgozom az új munkahelyen . Van más is így? Hogy viselitek? Ja és a legjobb amikor megkérdik , hogy mindig ennyit beszélsz.

2021. júl. 2. 05:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Erősen függ attól milyen munkakör.
2021. júl. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Én kb. 4 hónapja vagyok a munkahelyemen, de még mindig nem sikerült beilleszkedni. Én amúgy is fiatal vagyok (19), a többiek meg nagy részben 40+-osok, szóval ez is nehezíti. De aki utánam jött oda, az már simán el van a többiekkel, míg én ebédnél is néma csendben eszek, és munka közben is csak akkor szólalok, ha kérdésem van, vagy kérdeznek tőlem. Attól én is félek hogy hülyének néznek, vagy beképzeltnek, néha már én is hülyének érzem magam emiatt. A "mindig ilyen csendes vagy?" kérdést én is megkaptam egyébként.

Emellé szorongós típus is vagyok, és elég sokat szorongok emiatt. De lassan kezdem elfogadni, hogy szociálisan életképtelen vagyok...

2021. júl. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
#2 Én is az vagyok. Régen azt hittem, hogy ez az én hibám, de rájöttem, hogy az embereké. Őszintén szólva ismerem az emberi természetet és mélyen elítélem. Sokszor szégyenként élem meg, hogy én is ember vagyok. Undorító.
2021. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyári munka , én is szorongok sajnos , huszonéves vagyok.
2021. júl. 2. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!