Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan mintha az egész életem...

Olyan mintha az egész életem egy nagy álom lenne. Ez mennyire kóros, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Néha nehezen tudom eldönteni, hogy mi az amit álmodok, és mi az ami megtörténik. Pl.: ma ültem tanórán, és minden olyan tompa volt, mint egy álom, és azon gondolkoztam, hogy akkor tulajdonképpen bármit kipróbálhatnék mert nincs tétje, max. felébredek. Vagy pl. a most hétvége tényleg elmúlt, vagy csak egy nagyon hosszú álomban vagyok, és még nem is volt hétvége? Kaptam egy rossz hírt, de valahogy az sem hatott meg, ugyanúgy néztem ki a fejemből továbbra is

2021. okt. 11. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Szia! Válaszolnál az alábbi kérdésekre légyszíves?


Hány éves vagy?

Ha értékelned kellene a jelenlegi állapotod, mennyit adnál rá egy tizes skálán?

Boldog vagy?

Szorongsz valamitől?

Mire gondolsz, miközben úgy érzed, hogy ez nem valóság, csak álom?

Az esős, felhős időt kedveled jobban, vagy a napos időt?


-- friss diplomás pszichoterapeuta

2021. okt. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. 21

2. 3 (éppen most ennyi, de gyakran szélsőségesen változik, ma volt már 10 is)

3. Változó

4. Ez is óránként változhat, de amikor igen, akkor nagyon (nincs pontos ok, ami miatt)

5. -

6. Mindkettőt szeretem, de a napos idő lényegesen befolyásolja a hangulatomat felfokozottabb, energikusabb irányba

2021. okt. 11. 23:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem és engem rendkívül megrémít.Nem merek már otthonról sem elmenni..
2021. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem akarlak megijeszteni de ez akár Skizofrénia előtünetei is lehetnek. Mondhatjuk úgy is,hogy a "vihar előtti csend"

Mindenképpen menj orvoshoz.

2021. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy vagy azóta?
2022. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!