Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az hogy így érzek most?

Mi lehet az hogy így érzek most?

Figyelt kérdés

Van egy csomó mentális bajom: asperger , kényszer, depresszió. Pár napja van hogy egy ideig (pl pár óráig) azt érzem hogy meg kéne halni, meg előjönnek enyhén a negatív, borzalmas események amik történtek velem meg emberek ahogy bántak velem és akkor azt érzem hogy meg kéne próbálnom öngyilkosnak lenni meg arra gondolok hogy milyen jó lesz ha egyszer majd már nem tartozom felelősséggel a családomért és komolyan véglegesen meg tudom majd tenni. Aztán utána pár óráig nincs semmi, aztán ez után azt érzem hogy tiszta hülye vagyok, az életben rengeteg minden öröm meg anyagi haszon vár rám és nem tudok azonosulni azokkal az érzésekkel amikor az öngyilkos dolgokat gondoltam.

Kívülről semmi sem látszik rajtam- mint mindig.

18 évesen amúgy volt egy kísérletem (érfelvágás), meg huszas éveim elején csomószor eszméletlen részegre ittam magam.


Mi lehet ez az egész hogy az elmúlt napokban így váltakozva vannak ezek az érzések???


25/n



2021. okt. 19. 22:42
 1/3 Nem tom... válasza:
Mihamarabb nézz el egy pszichológus-hoz, de ha csak beszélni szeretnél, akkor nyugodtan írjál. Privbe át küldöm az fb-et. 😊
2021. okt. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj ide,öngyilkosság semmire jó,maximum arra hogy meghalsz,és az mire jó?

Mond meg nekem öszintén..

Elmondom neked,hogy neked hogy szar volt az iskolás évem,nem elt úgy el nap/hét/hónap/év,ami nem volt fizikai/verbális bántalmazás,és legtöbbje semmiért volt,és tanárok nem mellém álltak.

Anyám kicsi korom óta gyűlölt,stb stb finmság..

Tedd fel az 50 milliós kérdést:

Mégéri az,hogy 25 évesen meghalj?

Figyi,mindenkinek volt szar korszaka,nekem is,másnak is.

Képzelj,másnak meghalt az apja,utálja iskoláját,osztálya egy gané,anyja piás,falun lakit most nem mondom melyik megyében,de kelet mo-n.

2021. okt. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem szar volt az iskolás*
2021. okt. 30. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!