Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezt elmondjam a pszichiáternek?

Ezt elmondjam a pszichiáternek?

Figyelt kérdés

Nem régibben volt egy érzelmi kiakadásom aminek az lett a vége,hogy nem gondolkoztam és pár szemmel többet vettem be a nyugatomból mint a felírt adag. Hirtelen felindulásból történt nem gondolkoztam csak csináltam.


Tisztában vagyok vele,hogy ez nem megoldás viszont akkor amikor ezt tettem nagyon ki voltam bukva nem gondolkoztam csak cselekedtem.


Ezt érdemes lenne elmondanom a pszichiáternek? Ezért a kísérlet miatt beutalhat a kórházba? Kissé önveszélyesnek érzem magamat emiatt visszaküldhet a kórházba vagy inkább ne említsem meg neki?


2021. okt. 20. 20:27
 1/2 anonim válasza:
100%
Elmondhatom neki , szerintem egy értelmes orvos megbeszélni fogja veled ami a dolga lenne , nem bezárat valahova emiatt , próbálj meg bízni benne és akkor biztosan tud segíteni.
2021. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy mond el. Minek jársz orvoshoz ha nem akarod,hogy rendesen kezeljen?

Szerinted ha nem tud rólad mindent,úgy mégis hogy fogsz jobban lenni?

Ha pedig kórházba utal akkor menj be,nem viccből javasolnak ilyet.

2021. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!