Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióról szóló filmek,...

Depresszióról szóló filmek, könyvek (könyvek elsősorban wattpad-on)? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani sírós filmeket, zenéket, könyveket? Könyvek csak wattpadon érdekelnek, mert ugyan nagyon szeretek olvasni, de a könyvespolcomon bizonyos okok miatt nem szeretnék ilyen könyveket tárolni.

Igazából csak szeretnék sírni egy nagyot, vagy átérezni egy ember helyzetét. Tudom, egy film alapján nem lehet "átérezni" dolgokat, de remélem értitek



2021. okt. 23. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

P.S.: I love you, Felettünk a Föld (filmek)

Zene: Nevergreen ( Az ablakon ki lehet ugrani tőle)

2021. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A katarzis érzéséhez nem kell depresszióról szóló film?
2021. okt. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem könyv, hanem a naplóm, minden szava igaz, de eléggé depressziós. 😅

Ha gondolod, nézz bele, bár én nem az első bejegyzésekkel kezdeném, mert azok még kicsit bénák, főleg, hogy akkor még nem döntöttem el, hogy naplót fogok írni, és csak össze-vissza írkáltam.

[link]

2021. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem depressziós, de szomorú a Pillangó című film.
2021. okt. 24. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
63%
nem feltétlenül depressziós, de te az leszel tőle: 9. matematika feladatgyűjtemény
2021. okt. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
5-ös. Ez jó. Adok mellé analízis feladatgyűjteményt is.
2021. okt. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!