Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Társfüggőségről szóló könyvek?

Társfüggőségről szóló könyvek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe belezúgtam, de úgy érzem, hogy lehetséges, hogy nem akar a továbbiakban velem lenni, és már rezgett a léc korábban is és nagyon rosszul voltam emiatt. Nem biztos, hogy megtörténik, de amíg még megfelelően funkcionálok és éppen nincs baj, addig szeretném előre megerősíteni magam valahogy. Volt, hogy elhagyott hozzám közel álló személy és nagyon rosszul kezeltem a helyzetet, de ez úgy érzem rosszabb lesz sokkal, mert beleszerettem az illetőbe.

Tudnátok nekem ajánlani valamilyen könyvet a témában, ami segített nektek? Vagy esetleg valami praktikát, amivel feltudom vértezni magam?

Előre is köszi

21/L



2018. júl. 22. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Csernusnak vannak jó könyvei ezzel kapcsolatban, pl.:

- A Nő - Csajsziknak (2015)

- Dr. Csernus Imre - A nő (2007) ezt dolgozta át az előző könyvben, fent van youtube-on

2018. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, utána nézek :)
2018. júl. 23. 05:55
 3/5 Nadenden válasza:

Hagyjuk már Csernust. Az a könyv egy nagy rakás szar, nem fog rajtad segíteni. [link]

Ezt olvasd el és értelmezd. Amúgy nem biztos hogy társfüggő vagy. De ha elolvasod kiderül úgy is.

2018. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tőle hallottam ezt a témát és nekem segített. A neten is elég jó értékelése van. Persze könnyen lehet, hogy valakinek nem válik be, vagy nem szimpatikus mint ember, mert van egy elég "sajátos" stílusa.
2018. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne függj senkitől.

Törj ki a társfüggőségből.

Verbális önvédelem.

Mérgező szülők.

Érzelmi zsarolás.

CodA anyagok.

2021. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!