Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kell valakitől segítség...

Hogyan kell valakitől segítséget/tanácsot kérni?

Figyelt kérdés
Tudom ez nem kicsit hülye kérdés, de olyan jó lenne ha valaki meghallgatna, tanácsot adna nekem. Van is kire számítanom, de mégis mit és hogy mondhatnék? Új nekem ez a szitu nagyon. Egyáltalán mikor lehet tanácsot kérni? Régen ez nem mindig volt így, most meg hogy itt van a lehetőség, nem tudom, hogyan kell vele élnem.

2021. okt. 23. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
"Figyelj, Sanyi, szeretnék tőled tanacsot kérni."
2021. okt. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"Figyelj, úgy érzem hogy közelállunk egymáshoz lelkileg, szeretnék tanácsot kérni ebben és ebben".
2021. okt. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen szitukban szoktatok lelki segítséget kérni vagy tanácsot? Nem ciki? Sajnálom ezt a sok hülye kérdést, de ezt nagyon nem vágom.
2021. okt. 23. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki, az embereknek egymást kéne támogatniuk normális esetben. Senki sem tökéletes, hogy mindenre tudja a megoldást. Gondold végig, ki az a személy, aki képes valóban meghallgatni téged, együttérző, és ülj le vele, meséld el a problémádat, mondd el, hogy nem tudod mitévő légy
2021. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3
2021. okt. 26. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!