Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítséget, tanácsot szeretnék...

Segítséget, tanácsot szeretnék kérni. Szerintetek mit tehetnék ez ellen? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Mindig is olyan alkatom volt, hogy vékony voltam de azért lehetett mit fogni rajtam. Mindig is irigykedve néztem azokat a lányokat akik írtó vékonyak voltak (lapos has stb) és mindig rájuk akartam hasonlítani. Rengetegszer fogtam bele különböző fogyókúrákba, diétákba, rengetegszer éheztettem magam... De mindez max 2-3 napig tartott, utána mindig feladtam. Vagy azért mert meggyőztem magam, hogy jól nézek ki vagy azért mert nem volt erőm folytatni. Idén diagnosztizáltak nálam egy betegséget (Crohn) és emiatt 2 hónapig egy speciális tápszert ehettem csak. Ezalatt a 7 hét alatt fogytam kb 6 kg-t. És elégedett voltam magammal. Pedig a környezetem már túl vékonynak tartott és mindig elmondták, hogy milyen szarul nézek ki. De én mégis azt éreztem, hogy még életemben nem néztem ki ilyen jól. A 7 hét letelte után viszonylag gyorsan kb 2-3 hét alatt visszahíztam mindent. A környezetem azóta is mondjq hogy még mindig túl vékony vagyok. De én belül folyton azt érzem hogy dagatt vagyok. Ha tükörbe nézek mindig behúzom a hasam. Hiába tudom az agyammal hogy jól nézek ki mégis belül marcangolom magam, hogy fogynom kéne.

2018. márc. 8. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha magadat marcangolod attól nem fogsz hízni, más dolgokat kell. De érdekes, hogy ezt a szót használod.
2018. márc. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mádár0218 ***** válasza:

Mennyire vékony az a vékony?

-hány kg vagy és hány cm vagy valami viszonyítási alap kép bármi.


Hülyeség, hogy az agyad szerint jól nézel ki, belül meg hízni akarsz, minden fejben dől el.


Amit most te csinálsz azt röviden úgy tudom felvázolni hogy középen állsz jobbra balra ajtó az egyik, mások véleménye, a másik pedig a te véleményed de mind 2 ajtó zárva. Az előtted lévő ajtón kéne bemenni, amin úgy tudsz átjutni hogy mérlegeled mindkét véleményt és levonsz egy következtetést

2018. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
166 cm és 46 kg vagyok.
2018. márc. 9. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!