Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem értem meg elsőre a...

Miért nem értem meg elsőre a dolgokat?

Figyelt kérdés

Van, hogy többször el kell olvasnom az adott szöveget, ahhoz hogy vegül valamennyire megértsem.

Nagyon sokszor képes vagyok túlbonyolítani a legegyszerűbb és leglogikusabb dolgokat.

Beszélgetés közben mind emellett hajlamos vagyok az disszociációra is (mikor a múltba vagy a jelenbe elkalandoznak a gondolataim, és emiatt nem tudok a jelen pillanatra koncentrálni)


Mintha nem akarna együtt működni velem az agyam.

Valaki tapasztalta már ezt az egészet?

Mi okozhotta a problémát és mit tudok tenni ellene?



2021. okt. 25. 21:55
 1/2 anonim válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen, de akkor csak szimplán nem érdekelt az adott téma. Van akinek az agya nem áll rá elsőre egyes dolgokra, de ezen lehet fejleszteni. Döntsd el és próbáld meg tudatosan összpontosítani a figyelmedet egy konkrét dologra, nem túlkomplikàlni. Szedd- és rakd össze fejben. Hidden object? :)
2021. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj ki egy IQ tesztet. Nem mindenkinek megy a nehezebb szövegek értelmezése/feldolgozása. Ha neked nem megy, akkor szerintem ne erőltesd.
2021. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!