Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki borderlineos, az nem tud...

Aki borderlineos, az nem tud segíteni magán?

Figyelt kérdés
Én az vagyok, és évek óta ugyanazokat a köröket futom, pszichológussal vagy anélkül. Vannak tévhitek, érzések a fejemben, amik nem változnak. Úgy érzem, az egész eddigi életemet újra kéne játszani pszichodrámás játékban és kéne valaki, aki kommentálja, hogy "látod, az nem is úgy volt", hogy megtisztuljon az ítélőképességem és elmúljon a neheztelésem.
2021. okt. 27. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha tudod mi segítene, akkor kérd meg erre a pszichológusod. Vagy itt is elmesélheted (akár nekem is), ha külső szemlélőre vágysz, de a szakember biztos többet tud segíteni.
2021. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy más terápiás módszer jobban beválna.
2021. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kell szakember, és én nem vagyok borderline os de egy kevert személyiségzavaros ember nevelt föl szóval azért valamennyire rálátok. Ha már elfogadtad hogy borderes vagy az szerintem tök nagy dolog. Ez csak egy ötlet, nekem ez jut eszembe: nem tudsz felírni magadnak valami emlékeztetőt amikor nyugis vagy, amiről eszedbe jut, hogy nincs igazad, amikor dühöngsz? Hogy legyen egy felirat, amit elfogadsz igaznak és vissza tudsz hozzá térni, el tudod olvasni mikor szükséged van rá.
2021. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Szedd a gyógyszereid.
2021. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Indulatot csökkenthet a gyógyszer.


Személyiséget nem változtat meg ezért a terápia segíthet a legtöbbet..


Nem mindig szükséges erre gyógyszer.

2021. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre a diagnózisra (BNO kódra) nem írható fel


gyógyszer. Ha a talaján kialakult betegség (pl szorongás), arra írható.


Ha nincs ilyen és az orvos mégis szükségesnek látja, felírja olyan BNO kódra, ami nincs.

2021. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is tonkretette az eletem es teszi.26L.
2021. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!