Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A FIDESZ kormány mentális...

A FIDESZ kormány mentális állapota, és a békemeneten résztvevők mentális állapota senki másnak nem tűnik furcsának, politikai beállítottságot félretéve?

Figyelt kérdés
Nem provokálásnak szánom, de gondolom ilyen kérdést szentségtörés feltenni. Végignéztem Tordai Bence mobiltelefonos parlamenti közvetítését, végignéztem a békemenetes videót, és elborzastam az illetők lelki állapotán. Mérhetetlen agresszió, kegyetlenség, embertelenség, nagyképűség, kiüresedettség... Mintha pszichopata lenne a fideszesek, békemenetesek nagy része? Bennem félelmet keltettek ezek az emberek!

2021. okt. 27. 19:17
 1/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
49%

Én is megnéztem ezeket a videókat és semmilyen agressziót nem láttam. Politikai hovatartozástól függetlenül a békemeneten békésen sétáltak az emberek, a Tordai felvétele pedig csak azt bizonyítja, hogy Orbán teljesen komolyan vette a felszólalókat és jegyzetelt a beszédük közben.

De, amúgy mutathatsz pár felvételt, hol voltak ezeken agresszív emberek.

2021. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
De.
2021. okt. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
Ha félelmet keltenek benned, akkor magadban keresd a hibát. Az ember nem fog félni attól, hogy egy másik ember máshova szavaz. Minden embernek vannak jó és rossz tulajdonságai. Te pl. félsz. Keress fel egy pszichológust.
2021. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Jól látod, tényleg ilyenek.
2021. okt. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!