Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt aki fél ha emberek...

Van itt aki fél ha emberek közé kell mennie?

Figyelt kérdés

Nálam ez úgy zajlik,hogy ha olyan helyre kell mennem ahol több ember van szédülök,remegek,ájulás kerülget...

Borzalmasan rossz érzés!Már alig merek bárhova menni,mert rettegek,hogy rámtör a pánik.

Mit lehet tenni,hogy elkerüljem az ilyen rosszulléteket?

Sikerült valakinek valahogy túllendülni ezen?


2021. okt. 27. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én volt hogy az utcára se mertem kimenni. Kísérgetni kelet mindenhova. Volt hogy rászoktam a nyugtatókra, aztán antidepresszánsra. Sokat küzdöttem vele legalább 10 évet. Már bármit elintézek de továbbra sem érzem magam jól ha emberek közé kell mennem, kibírom de nem szeretem. Nem tudom mitől lettem jobban, sok minden történt, de nem tudnám megmondani mi változtatott meg. Lehet kísérletezgetni egyébként antidepresszánssal vagy beválik vagy nem.
2021. okt. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Magadtól kérdezd meg.
2021. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogy rám fog jönni a páinkroham.attól fèlek,hogy félek.
2021. okt. 27. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem félhetsz olyantól ami nincs. Előre kigondolod, hogy félni fogsz.
2021. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért,mert előfordult több helyen is mielőtt kigondoltam,hogy félni fogok,hogy pániktünetek jelentkeztek nálam.Pl:szédülés,ájulásérzés,zsibbadás.Ezért fèlek,hogy ez megint így lesz akárhová is megyek..
2021. okt. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!