Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt még selejtes,...

Vannak itt még selejtes, fizikailag és agyilag mindenben gyenge, ügyetlen emberek? Hogy alakult az életetek?

Figyelt kérdés

Krónikus beteg, gyenge állóképességű, gyenge izomerejű, gyakran náthás valaki vagyok testileg.

Agyilag rossz logikai készségű, rossz rövidtávú memóriájú valaki vagyok.


2021. szept. 24. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Jelen. Gimnáziumban végeztem. Matek, fizika elégséges. Az első munkahelyeimnel megtapasztaltam, hogy nem vagyok gyors. Az első munkahelyemrol 1 év után elküldés, lassú vagyok. Ez egy bolt volt. Aztán hivalalseged lettem. Ebből adminisztrátor. A fonokoknomnek nem volt velem baja. Szimpatikus voltam neki, ez volt a szerencsém. Mert itt sem voltam gyors.Aztan ez a munkahelyem megszunt. Athelyeztek mashova. Itt már a villámgyors fonokasszony nem volt megelegedve velem. Felmondtam. Nem is kerestem ilyen jellegű munkát többet. Túl szép lett volna ha megint olyan jó fonokasszonyom van
2021. szept. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. Elmentem áru kirakonak. Aztán férjhez mentem, születtek a gyerekeim 6 év + 1 munkanélküli. Most egy nyugis turkaloban dolgozom, egyedül. Néha rám néz a főnök. A Gyed alatt kicsit jobbak lettek a kepessegeim. Meg már tudom, hogy a vernyomasom állandóan leesik. Ilyenkor belassulok. Kávét, energiaitalt stb. meg nem iratok túl sokat mert remegés jön rám. Szóval ez vagyok én. A mai világban, amikor az emberek többsége okos-ugyes vagy a kettő közül valamelyik. Hát sajnos én egyik sem.
2021. szept. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első miért lett lepontozva?

A kérdésre válaszolt mindkét válaszában.



A privátra válasz, omega3-at és magnézium+B6-ot szedek állandóan, télen valamennyire D-vitamint (jó is lett a D-vitamin-szintem) és C-vitamint olykor. Mást nem.

Viszont rengeteg zöldséget eszem, olykor gyümölcsöket is.

2021. szept. 25. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Tojás tud segíteni a memórián meg szerintem a memória edzése. De nap mint nap találkozom logikailag gyengébben teljesítő emberekkel egész jó pozíciókban, a környezet gyakran türelmes.

A gyenge immunrendszerről:próbalj probiotikumos fermentált ételeket enni pl.koviubi, savanyú kápi. Stb.

Az izomerőt sajnos csak edzéssel lehet fejleszteni, ami mindenkinek adott.

2021. szept. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is lassu vagyok minden téren.

Este van,mire megreggelizek. Nem vicc!

2022. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legalább nem hízol el.
2022. jan. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
😊ja
2022. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!