Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen korban ez normális?...

Ilyen korban ez normális? Ugye nem vagyok transz?

Figyelt kérdés

12 évesen egy másik lánnyal próbálgattunk dolgokat és onnantól kezdve tudtam, hogy valamilyen szinten a lányokat is szeretem. Tudom hogy a fiúkat is kedvelem, de szerintem a nők jobban tetszenek. A furább gondolatok olyan 13-14 éves korom körül kezdődtek. Rövid hajat szerettem volna, de nem engedték. Fiúsabb ruhákat szerettem volna hordani, de nem engedték. Sokszor képzeltem el magamat helyes fiúként. Egy ideig kondizni is szerettem volna, hogy szép ismos legyek. Egyre több ilyen gondolat került elő, aztán hirtelen eltűntek. Egy pár hónapig nagyon lányos szerettem volna lenni, szoknyák, kisruhák, csinos frizurák, de valahogy nem éreztem jól magamat bennük. Öltözködés terén sokkal közelebb áll hozzám a fiúsabb, maszkulinabb stílus. A rövid frizura után még mindig vágyom. Meglépni nem merem, mert sajnos nagyon kislányos arcom van, furcsán néznék ki.

Jelenleg van barátom, de szinte csak érzelmileg kötődöm hozzá. Akárhányszor szexre gondolok egy volt osztálytársam jut eszembe, akinek gyönyörű dereka és mellei voltak.

Sokszor zavar a testem, hogy nagy combjaim vannak hogy mellem is van, aztán pár nap múlva imádom őket.

Nem tudom mit tudnék ezzel kezdeni. 19 éves vagyok. Zavar, hogy nem tudom, hogy mi is vagyok, kit is szeretek.

Lehet segítene rajtam, ha a kettő nemet egybegyúrnám? Nem érzem jól magamat a bőrömben.



2021. okt. 28. 14:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Csak hallottam hogy elvileg idő hogy kialakuljon ki melyik nemhez vonzódik.

Mondjuk nálam nem de mindenki más és szerintem ez így van rendjén, majd kialakul hogy férfi vagy nő iránt érdeklődsz

2021. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
43%

Ha nem csak fiús női testet akarsz, hanem agyalgatsz azon is, hogy milyen lenne pénisszel szexelni csajjal, akkor már bizony transz hajlamú vagy.


Jó hír, hogy ma már ez is elfogadott. Az USA-ban pl. nőként élő férfinak született 4 csillagos tengernagy is van.

[link]

2021. okt. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már rajta sokszor. Viszont teljesen férfi nem szeretnék lenni az biztos. Jobban vonz az, hogy a két nem között legyek valahogyan.
2021. okt. 28. 17:13
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Non-binary-ra rákerestél már? Azon belül genderfluid?
2021. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

#4

"Azon belül"? Ez nem inkább két külön fogalom?

Míg a non-binary nem helyezi el magát a skálának se a férfi se a nő végébe. Addig a genderfluid az X időközönként másik nemnek érzi magát, tehát magától változik, hogy férfinak vagy nőnek érzi magát.


De lehet csak én vagyok hülye és tényleg altípusa egyik a másiknak.

2021. okt. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok hozzáértő, de több helyen is azt olvastam, hogy külön típusai vannak a non-binary-nek. Az angol wikipédián is jó cikk van erről, de itt is így említi például: [link]
2021. okt. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt ajánlom, minden mindegy alapon, próbálkozz csajnál is. Csak óvatosan, ne legyenek magaddal szemben sem előítéleteid, sem elvárasaid. És ha már benne vagy, vagy valamit tapasztalsz, ràérsz akkor ezen agyalni.

Engem is van, hogy vonzanak dolgok, aztán ha megtörténik már nem érzem azt a nagy vágyat. Lehet neked is csak a perverz éned motoszkál.... 😁🤭

2021. okt. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem a ruhák döntik el a nemedet. Ha én szeretem az uniszex fehér zoknit, akkor nemtelen vagyok? Nem.

A rövid hajjal is ugyanez a helyzet...

Hát, a vonzódással is :). Az ugyanis nem füg össze a genderrel. Biszex vagy.

Hogy bizonyos részeid hol tetszenek, hol nem, a te korodban még normális.

2021. okt. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt gondolom, amit az előttem szóló.

Szerintem semmi különös nincs veled, biszexuális vagy, ami talán nem is annyira vészes.

Mindenképpen kerülj kapcsolatba lányokkal is, fiúkkal is, hogy eltudd dönteni, hogy melyik nem felé vonzódsz jobban.

A bi embereknél általában 80-20 szokott lenni az arány.

Az egyik nemhez való vonzódás mindig erősebb.

Neked kell megállapítani, hogy nálad mi a helyzet.

2021. okt. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%
19 éves vagy, jó kor az. Neked amúgy könnyebb, a társadalom elfogadja a férfiasabb nőket. Szerintem te vagy biszexuális vagy, vagy genderfluid.
2021. okt. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!