Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális ilyen korban?

IKii kérdése:

Ez normális ilyen korban?

Figyelt kérdés

Nem érzek bűntudatot és még együtt érezni se tudok másokkal hiába próbálom (pl.: Legjobb barátom nagymamája meghalt,ezért sírt és én semmi együtt érzés nem volt bennem).Általában lehangoltan érzem magam.Egyszer voltam mélyponton,akkor megpróbáltam vagdosni magam (nem volt elég éles az olló ami a szobámban volt és ha a konyhából csórtam volna el egy kést az meg feltűnő lett volna).A suliban zárkózott vagyok nincs túl sok barátom.Néha túlzottan agresszív vagyok (Ezt ne úgy vegyétek hogy hisztizem,egyszer még féltesómat is megütöttem) ami rám előtte egyáltalán nem vallt.És ezek hirtelen változnak.Idén leszek 15 éves,kiskoromban elváltak a szüleim,apám alkoholista,nevelő apám meg nem épp a legkedvesebb ember (kollégiumba akartam menni miatta,hogy csak hétvégéken meg szünetekben lássam).Remélem ez csak serdülő kor és nincs semmi komoly.


A válaszokat előre is köszönöm


L/15



2017. jún. 22. 02:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Molesztált valamelyik apuka? (Estleg mindkettő.)
2017. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem.Vagyis nem emlékszem.Az igazi apám szinte mindig részeg volt és olyanokat mondott nekem (mostanában nem) kiskoromban hogy ,,Hasznavehetetlen vagy" ,,Teher vagy a családnak".A nevelő apám meg olyanokat mond nekem hogy ,,Egyre rondább vagy" meg ,,Lusta dög,csak teher vagy" anya meg nem véd meg.Pontosabban senki se véd meg a családomban.
2017. jún. 27. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!