Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elkezdtem erősen fontolgatni...

Elkezdtem erősen fontolgatni az öngyilkosságot, amiért 30 évesen sose volt még barátnőm. Létezhet másik megoldás számomra?

Figyelt kérdés
2021. okt. 30. 14:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Menj prostihoz.
2021. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Mondjuk hogy elkezded keresni a barátnőt.


Ne legyél butus nem szabad ilyen butaságakon gondolkozni. Előtted az élet. Valaki 40 év felett vagy 50 évesen találja meg a szerelmet mégsem gondolt ilyen hülyeségre.

2021. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

29 vagyok. Kiderült hogy valószínűleg aspergeres vagyok.

A pszichológusom szerint lehet a kommunikációs készségeket fejleszteni és hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával.

Még valami szociális kommunikációs valamit említett ami segíthet meg esetleg egy randi coach.

2021. okt. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Nem feltétel a barátnő....bár persze nem árt, de nagyon sok embernek nincs párja, vagy pár év után elromlanak a kapcsolatok, és sokan utólag azt kívánják bárcsak sose lett volna feleségük/férjük.

Szóval ezért semmiképpen ne vess véget az életednek.

Spirituális okok is lehetnek, korábbi életekekben annyira a rabja lettél a testi kapcsolatoknak, hogy ebben az életben olyan biztosítékokat tettél be, hogy semmiképp ne ragadjon magával a színes forgatag.

2021. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy a prosti legit jó ötlet, nem tudom hogy miért szavazták le a srácot.

Persze amit olvastam az az hogy a prostizás nem oldotta meg azoknak a férfiaknak a problémáit sőt rosszabbul érezték magukat később.

A rosszabbul alatt önértékelési gondokat értek.

Szóval csak akkor prostizz ha lélekben elég erős vagy hozzá.

2021. okt. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
A nők sokkal többen vannak mint a férfiak. Minden férfi ujjára 3 nő jut. Valószínűleg túl magasra teszed a léced valld be. Egy kiköpött andy vajna vagy minusz a lóvé de azért egy palácsik tímeát szeretnél.
2021. okt. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha már az öngyilkosság gondolata foglalkoztat, akkor orvos.
2021. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elmész olyan programokra, ahol lehet ismerkedni. Például nyelvtanfolyamokon sokkal több a nő, mint a férfi.
2021. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6-os: elvileg meg pont fordítva van. Oroszországon kívül az eloszlás olyan 51 férfi 49 nő.

Valami olyasmit olvastam hogy amiatt mert hogy a férfiak többen haltak a háborúk miatt de ugye most nem dúlnak háborúk, vagy legalább is nem Európában.

2021. okt. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi okozza a problémát? Szoktál ismerkedni?
2021. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!