Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van ez? Mit tegyek hogy...

Mitől van ez? Mit tegyek hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Mindig is izgulós típus voltam, nagyon sok mindent túl reagálok időnként. Egy ideje már tart ez a dolog. Nagyon nagy rajtam a nyomás, nem tudok ellazulni, folyamatosan pánikolok. 17 éves vagyok. Sokszor a suliban dolgozatok előtt lever a víz rosszul leszek túl izgulom az egészet és majdhogynem sírhatnék tör ki belőlem (tudom, gáz) de sokszor van olyan is hogy képtelen vagyok bemenni suliba reggelente gyakran aggódok rengeteget kell tanulnunk sokszor van az hogy gyomorgörccsel és hányingerrel ébredek fel később pedig fokozódik. Senki nem hisz nekem, mindenki azt hiszi hazudok.
2021. nov. 3. 06:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorongás.
2021. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Velem is hasonló van. Próbáld meg találni, hogy mi nyugtat meg nekem a zene vált be. Néha szánj egy kis időt a nyugalomra (remélem érted, hogy értem) és próbáld meg ki kapcsolni az agyad. <3
2021. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!