Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtassak az életemen?

Hogyan változtassak az életemen?

Figyelt kérdés
Szociális fóbiám van,de élhető életet élek.Viszont csak olyan mértékig terjed ki a komfortzónám,ami mondhatni szükséges az életben.Tehát munka,bevásárlás,alapvető tevékenységek.Olyan hobbijaim vannak,amit itthon vagy kevésbé forgalmas helyen tudok űzni.És alapból ha tehetem elkerülöm a társaságot,tömeget.Kényelmes,nyugodt,harmonikus így az életem.Viszont vágynék egy társra,aki túl lát a problémámon és megismeri,megkedveli a személyiségem,akivel jó élményeket tudunk megélni,aki elfogad olyannak amilyen vagyok,és össze köthetem vele az életem,családot alapíthatunk.Saját otthonom van,nincs különösebb problémám az életben.Viszont sablonos,unalmas az életem,és szeretnék kicsit változtatni.Hogy megismerhessem a leendő párom pl. próbáltam a netes párkeresés világát,de nem igazán jártam sikerrel.Nyitott volnék az ismerkedésre,és arra is hogy kilépjek kicsit jobban a komfortzónámból,és olyan helyekre menjek,ahova eddig nem jártam.Tudom hogy rengeteg ismerkedős hely van,gyakorlatilag az összes hely ilyen,mert mindenhol lehet ismerkedni.De vajon hogy tudnék ezzel a problémával változtatni? Egyrészt a hol a kérdés,másrészt pedig hogy egyedül vagyok,nincsenek barátaim,akikkel tudnék ilyen helyekre menni.És nagyon nehéz egyedül rászánni magam ilyesmire,fejben nagyon sok minden jön,elméleti szinten jó ötletnek is tűnik.De a megvalósítás általában nem jön össze.Vagy ha összejön egészen másképp alakul.Nem olyan ötletek érdekelnének,hogy szólítsak le egy lányt az utcán,mert nekem az nem megy.Hanem ahol megtudok ismerkedni valakivel,és teljesen természetesen jön a kapcsolatteremtés.Nem erőltetve,vagy váratlanul.Volt egy próbálkozásom,a helyi állatmenhelyre szerettem volna eljárni önkénteskedni.Elméletben jó ötletnek tűnt,de ott egészen máshogy alakultak a dolgok,és odáig se jutottam el,hogy megkérdezzem van-e rendszeres segítésre igény.Pedig gondoltam talán ilyen helyen kis szerencsével megismerhettem volna egy normális nőt,akivel idővel több is kialakulhatott volna.Hasonlókra gondolnék...csak rohadt nehéz egyedül belevágni bármi ilyesmibe ezzel a problémámmal.De szeretnék változtatni.Használható ötleteket,tanácsokat szívesen fogadnék.És a negatív kritikát is...mert tudom hogy változtatnom kell.Szakembert nem szeretnék a dologba bevonni,mert nem segíthet.

2021. júl. 4. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először találj egy barátot akivel tudsz járni szórakozóhelyekre vagy bárhova és akivel jól érzed magad. Bővítsd A komfortzónádat.Utána megjön az önbizalmad és így könnyebb lesz ismerkedni lányokkal. Vagy ha ez nem jön be akkor Facebookon rengeteg csoport van ahol hobbi szerint lehet csatlakozni és online is lehet ismerkedni. Amúgy szerintem nagyon sokszor kell csalódni ahhoz hogy valakit megtalálja ki illik is hozzád de ezt el kell kezdened valahol. Sok sikert hozzá.
2021. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!