Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiasoknak nutridrinken...

Anorexiasoknak nutridrinken kivul valami mas markaju ivoital?

Figyelt kérdés
Gyogyszertarban hianycikk a nutridrink pedig felirták,azon kívül valami más?
2021. nov. 5. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Lehet enni, az a non plus ultra! Semmi szükség ivóitalra.

Bármelyik felnőtt tápszer megfelel, amit a patikában ajánlanak, de alapvetően Nutricia márkájúak lesznek.

2021. nov. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 Majd ha próbáltál már hónapokon keresztül tartó koplalás után szilárd ételt enni és sikerült is, akkor osszad itt az észt!
2021. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a Protifar nevű por. Nem olyan tápláló, mint a Nutridrink, mert csak fehérjét tartalmaz, de amíg nem tudsz beszerezni Nutridrinket addig is tudja növelni a kalóriát. Bármibe lehet keverni, levesbe, főzelékbe, pohár vízbe, nincs íze.
2021. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kszonom a valaszokat, bar az egyes annyira nem hasznos... Nagyon nehezen megy nekem az eves:(

A fresubin nevu tapszert talaltam meg,az esetleg jo lehet? Vagy hasonlo mint a nutridrink?

2021. nov. 5. 19:12
 5/8 anonim ***** válasza:
2%
Sütemény meg ilyenek is nehezen megy?
2021. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Maya Bunnyheart ***** válasza:
MediDrink Plus is hasonló összetételű mint a Nutridrink. Én régebben Rossmannban vettem egyszer Nutridrink utánzatot, annyit tudok róla hogy vaníliás volt és édesítőszer volt benne.
2021. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5: igen :(
2021. nov. 5. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Fresubint kaptam, nekem jobban bejött, mint a Nutri
2021. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!