Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok felnőni vagy tényleg...

Nem tudok felnőni vagy tényleg csak céltudatos vagyok ? 21/f

Figyelt kérdés

2 éve érettsigiztem, azóta lett egy szakmám és szeretek benne dolgozni nagyon, halistennek elég szépen is keresek. Viszont van egy gyermekkori álmom is amit szintén szeretnék megvalósítani és azt is ugyanúgy hajtom a munka mellett, fektetek bele pénzt, csak ez sajna olyan dolog hogy nem biztos hogy valaha is megtérül sok mindentől függ. ( Zeneipar)

És látom hogy mások muszájból vagy saját akaratukból egyetemen vannak, valaki már kocsit vett, én meg az álmaimba is fektetek pénzt hajtom mert tudom hogy az tenne boldoggá. Ez gáz? Gyerekes dolog hogy nem én is házra, autóra, gyűjtök, családalapításon gondolkodom?

Nekem más kariberű célom van viszont úgy érzem hogy nem vesznek ezzel komolyan. Ilyenet mondtak hogy jólvan majd felnőlsz valamikor.. stb.

És most nem tudom hogy én akkor egy tényleg céltudatos ember vagyok aki munkaja mellet még karriert szeretne építeni egy területen vagy egy gyerek aki nem nőt fel , és inkább nekem is menni kéne a társadalmi egyetem-csalad-haz norma felé? Kicsit különcnek érzem magam ezért mert nem nagyon van a környezetemben ilyen ember mint én.


2021. nov. 6. 22:47
 1/3 A kérdező kommentje:
És bár így vagyok hogy jó szeretem a munkám de hosszútávon inkább a másik célomból szeretnék élni.
2021. nov. 6. 22:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Haver, ez a te életed. Csináld azt, ami neked jó! Ezt nem mások határozzák meg! Másrészt 21 évesen még előtted az élet, mondom ezt 22 évesen neked.
2021. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha elbizonytalanodsz abban, amit csinàlsz vagy meggondolod magad egy ponton vagy nem fog bejönni akkor gyerekes voltál, felnőttél és megtanultad hogyan kell élni. Ha sikeres leszel, akkor céltudatos voltál.


Vannak kockázatok, amiket egy felnőtt ember nem vállalhat be csak egy “gyerek”. A különbség abban van, hogy van-e benne fantázia vagy egyértelmű pénzkidobás.

2021. nov. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!