Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Depressziós vagyok!...

Segítség! Depressziós vagyok! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy az utóbbi hetekben egyre rosszabbul érzem magam. Kínlódok. Minden borzasztó unalmasnak tűnik. Sportolok rendszeresen, és vannak egyéb hobbijaim de egyre nehezebben veszem rá magam hogy foglalkozzak velük. A legnagyobb örömöm az alvás, ha egyáltalán sikerül elaludnom. Legszívesebben egész nap aludnék. Az étvágyam egyre rosszabb. Mit tehetek? 18/F

2021. nov. 7. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz.
2021. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyagi körülményeid engedik,menj el pszichológushoz.

He nem,akkor kezdj el beszélgetni valakivel ezekről.

2021. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallgass az elsőre.Mást nem nagyon tudsz csinálni.Nem szégyen pszichologushoz járni;)

Remelem jobban leszel<3

2021. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ingyenes pszichologusok is.
2021. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Mindenképpen felkeresek egyet!
2021. nov. 7. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Én arra várok hogy meghaljak. Tudom nem egy pozitív jövőkép, de ez van. Pénzem nincs, munkám sem, szociálisan nulla vagyok, sorolhatnám reggelig...
2021. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6# Tegyél ellene.Tudom qrva fárasztó tud lenni néha de az önsajnáltatás biztos nem oldja meg.
2021. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!