Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az gáz ha 18 évesen már nem...

Az gáz ha 18 évesen már nem akarok tovább élni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem semmi hasznom nincsen, nem megy a tanulás, senkivel nem tudok elbeszélgetni, mindig zavarban vagyok komolyan mondom MINDIG. Az egész iskola egy stressz. Már sportban sem vagyok jó. Nem értek semmihez ezért egy ideje már semmi sem motivál. Nem hiányoznék sok mindenkinek, viszont a barátomnak nagyon.

18/L



2021. nov. 9. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem szeretnél már élni az szomorú.A gáz az hogy sajnáltatni akarod magadat.
2021. nov. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
18. evesen kezdodik az eleted ... addig csak gyerek voltal. Eleg nagy marhasag elore feladni, amikor meg el sem indult a 'mókuskerék' :)
2021. nov. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem teheted meg a barátod és a családod miatt sem. Összetörnéd a szívüket. Kicsit tarts még ki, idővel jobb lesz minden.
2021. nov. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
nekem nem gáz, mondhatnám, számomra tök mindegy
2021. nov. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Én arra gondolok ilyenkor, hogy valóban nem akarjuk egy ilyen tettel egy életre megkeseríteni a szeretteinket, de ha mi szenvedünk az élettől, az nem baj? Mármint, azért éljek hogy másnak jó legyen, nekem meg soha?
2021. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez jàr a fejemben folyton, utolsó vàlaszoló... Màsokért éljek? Bàrcsak el tudnák fogadni, hogy én ezt màr nem akarom.. Egyedül a macskàim azok, akikkel nem tudom megértetni ezt az egészet, és kiszolgáltatott kis lények, akik szàmítanak ràm, és velük nem tehetem ezt meg.
2021. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Hogy így kérdezed meg, hogy gáz e hogy nem akarok élni, az mindent elárul. Ha komolyan nem akarnál élni, nem kérdeznéd meg hogy gáz e, ez egy vicc.
2021. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!