Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordulhat, hogy tényleg...

Előfordulhat, hogy tényleg idegösszeomlásom van?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy idegösszeomlásom van, szédrobbanok belülről. Bevettem egy xanaxot, ami nem az enyém, én nem szedem, és most egy fokkal jobb. Elment a kedvem az élettől, nem szeretném tovább folytatni, borzalmasan korlátozott az emberi lét. Teljesen reménytelennek látom a helyzetet. Mi a teendő idegösszeomlás esetén? Vagy nem tudom, hogy mi ez, de borzalmas, mintha besokalltam volna az életből és a világból, amiben élek.

2021. nov. 9. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Nem, akkor nem írogatnál ide kérdéseket.

De én a helyedben felkeresnék egy pszichológust.

2021. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól nagyon távol áll.
2021. nov. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az idegösszeomlás nem hivatalos kifejezés, nagyjából feleltethető meg valódi orvosi kórképnek.


Keress meg pszichiátriai szakrendelést a problémával.

2021. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az lenne a gondod, amit ide írtál, nem ide írnál, hanem kórházban lennél. Max. depressziós vagy és szorongsz. Viszont, az utóbbi is nagyon rossz tud lenni.
2021. nov. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!