Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetek erősebb lelkileg?

Hogy lehetek erősebb lelkileg?

Figyelt kérdés
18 vagyok, most kerultem fel foiskolara, es igy 2 honap utan elegge "meggyengultem". Hatalmasat csalodtam 2 emberben a legjobb baratomban, egy egy lannyal akivel ott ismerkedtem meg,volt több kisebb csalodasom is. Regebben volt tobb nagyobb is, aminek depresszio lett a vege, de egyedul kijottem belole. a barataimmal minden oke, csaladom kb nincsen, edesanyammal is csak felszines a viszonyunk.(apamat utalom teljesen jogosan) Az életem 50%ban megvaltozott. Soha nem volt normalis párkapcsolatom, csak szenvedtem mindenkivel. Probalkozok persze, de ha nem ugy sikerül, vagy csalodok egy adott emberben, akkor egybol szomoru leszek, es teljesen lehoz az eletrol. Hogy lehetek még erosebb lelkileg? hiaba keszulok fel a dolgokra, es tanulok mindig hogy mit rontottam el, mindig jon valami ami meglep, es faj. es ahogy eszrevettem egyre haragtartobb is lettem, megbizni pedig mar nem tudok senkiben, kivéve a 2 legjobb baratomat.

2021. nov. 13. 00:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj meg még másokkal is, akár idősebb személlyel, akiben szintén megbízhatsz. Az emberekbe vetett bizalmad csökkenését nem tudod magad megszüntetni, azt más emberekkel való pozitív élmények hozhatják vissza, s nem is két nap alatt... A csalódás fáj, érthető a szenvedésed, de nem szabad örökké szenvedni.. Írj privit nekem, ha gondolod :)
2021. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!