Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham akar lenni?

Ez pánikroham akar lenni?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben nagyon gyakran történik ilyen velem. Elkezd nem hogy fájni a fejem hanem fura érzés és sötétedik előttem. Fázni kezdek, sírógörcs jön rám és olyan mintha így.. nem is tudom kb mintha megszűnne az élet körülöttem, levegőt allig bírok venni, egyszerűen szörnyű érzés. Megszólalni nincs erőm olyankor. Azóta szokott ez lenni hogy egyszer leittam magam rendesen ezáltal elestem és elég durván szét ütöttem magam kb majdnem életem vesztettem el. Nem jókedvemből ittam csak apám alkoholista és úgy gondoltam hogy akkor minden probléma körülöttem megszűnik és velük együtt a fájdalom is. Ma este vacsorázás közbe is jött volna ez az egész "roham" szerűség de gyorsan átment szerencsére. Ilyenkor ez ilyen pánik roham? Vagy micsoda?🥺 Légyszi valaki segítsen ha tudtok.
2021. nov. 21. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, annak tűnik, depresszióval párosulva. Egyébként a létező legbutább megoldást választotad, abszolút nem oldottál meg vele semmit, csak plusz problémát generáltál magadnak. Keress egy pszichológust, vele jobban jársz, mint az alkohollal.
2021. nov. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam akkor mi ütött belém mikor leittam magam. Csak jött hogy jó lesz meg minden. Hozzá teszem akkor még kisebb voltam mint most. Lehet felkeresek egy pszihologust, igaz már voltam de nem oldott meg semmit full értelmetlen kérdései voltak. Kb semmi köze se volt az esethez
2021. nov. 22. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra ne is várj, hogy a pszichológus kapásból a fejedbe fog látni és hipp- hopp meg is mondja, hogy hol a probléma. A pszichológusnak is meg kell ismernie téged és ez egy hosszú folyamat. Én 4 évig jártam pszichológushoz és hálás vagyok a munkájáért.
2021. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze ezt tudom. Viszont engem elintézet egy látogatásból azért mondtam. Kb többet vissza nem várt hanem elküldött hogy nekem semmi bajom nincs és hogy teljesen rendben vagyok.
2021. nov. 22. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Keress másik pszichológust. Pszichológus és pszichológus között nagy különbség van.
2021. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!